Best of Beauty 2019

Tonymoly

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. május 2.

Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Készíts gyönyörűen hangsúlyos szemeket a Tony Moly’s Easy Touch Gel Eyeliner-rel. Ez a gél tus egy tökéletesen krémes formula, amellyel nagyon könnyű dolgozni, mégis tartós. Fess vékony vagy vastag vonalat elkenődés, maszatolás nélkül, hangsúlyozd a szemeid, írd át a smink fogalmát.

natulcien

2017. május 25.

Megtaláltam a tökéletes tust. Nagyon krémes az állaga. Nagyon kevés mennyiség elég belőle, a megfelelő hatásért, és tényleg hihetetlenül fekete. Olcsó, gyorsan megérkezik Kóreából, jól az INCi-je, mi kell ennél több. Tartós, szép, nem kenődik, nekem nagyon bevált, és tuti ennél maradok. Simán veri a Rimmel és a Manhattan konkurenseket. Nem lehet őket egy lapon említeni. Gondolkodtam, hogy beruházok egy sokat dicsért MAC-re, de bevallom nem győztek meg a vélemények, főleg annyi pénzért. Ez a Tonymoly kedvenc darab lett, és nem látok olyat a piacon aki egyhamar letaszíthatja erről a helyről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

kklaram

2016. május 27.

A matt barna árnyalta van meg, amit a hétköznapokra szántam a Rimmel feketékének felváltására. Rögtön első használatkor egy 10 km-es bicajtúrának vetettem alá, szemhéjpúder alap nélkül, és remekül kiállta a próbát. A színe igazán sötét, így nagy természetes hatás érhető el vele a szempillatövekhez közel festve. Olyan 1000 Ft-os áron rendeltem meg EBAY-en, 1,5 hét altt meg is jött, ami igazán szuper :) Ha elfogy a jelenlegi feketésem biztos ilyenből rendelek újat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

miru9

2016. május 10.

Az újabb fajta van belőle, de nekem eléggé maszatolódik/lefolyik. Nem a kedvencem és többet is vártam tőle, mivel szeretem a koreai kozmetikumokat.
Elég sok van benne, sűrű, könnyű felvinni és gyorsan is szárad. Amíg van, használom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Rittus89

2016. május 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, egyáltalán nem maszatolódik el, sminkalap nélkül is a helyèn maradt. A barna van meg, jó sötét, a vörös hajamhoz talán jobb választás is volt mint a fekete. És az ára is remek, ha egyszer elfogy, újraveszem, tudja azt amit egy 3szor drágább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

dzsanki

2016. április 12.

Könnyű felkenni, nagyon tartós még az alsó vízvonalon is! 14 órát volt rajtam, a felső vonal teljesen egyben maradt, az alsó pedig még mindig látszott napi 3-4 szemcsepp használata mellett is. Sem szemceruzával, sem tussal nem tudtam még ezt produkálni. A szemembe nem kerültek apró darabok, nem irritált. Vízálló, nem kenődik. Oldószer kell ahhoz, hogy lejöjjön, viszont arclemosó vagy micellás víz használatakor szépen megadja magát. A fekete gyönyörű mély színű, az ára pedig 4 dollár körül mozog az online lelőhelyeken, így azt kell mondjam, hogy az ár-érték aránya igen jó. A 4 g-os mennyiség több hónapig elegendő napi használat mellett. Csak pozitívumai vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!