Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samelike, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Rizskorpának és a ceramidnak köszönhetően ápolja, frissíti és egységesíti a bőrt.

Amit ígér: hidratált, élettel teli arcbőr.

TinkaWeeks

2016. január 19.

Imádom ezt a terméket.
Eddig a tonik használatát feleslegesnek tartottam, mivel néhol kiszárította a bőröm, máshol meg faggyú túltermelésre késztette.
De a koreai 10 lépésből nem maradhat ki a tonik, hát vettem egyet. Szerintem sosem fog elfogyni, de ha mégis, újraveszem. Az illata rendkívül finom, nagyon könnyű. A tonik hihetetlenül - de tényleg! - gyorsan beszívódik. Nem irritál, nem szárít, nem húzódik tőle a bőröm. A kiöntőhöz van egy műanyag kis dugasz, így nem folyhat ki akkor sem, ha esetleg a kupakot nem húztuk rá rendesen.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Imádom ezt a terméket.
Újravevős!

samelike

2015. szeptember 22.

Nagyon imádom ezt a terméket, a legutóbbi rendelésem csúcsának mondanám. Eddig csak külföldi blogokon találkoztam vele, de nagyon szimpatikus volt. Nekem a tonikokkal fenntartásaim vannak, eddig nem is nagyon használtam így kimaradt az arcápolási rutinomból. Ez a termék azonban megváltoztatta a dolgokat.
Hatalmas mennyiség, egyszerű design, bár az zavaró, hogy semmi angol nyelvű jelzés nincs rajta. A kupak alatt még találunk egy műanyag záró részt, így tuti nem fog kiömleni, vagy mellé folyni.
Esténként használom a már megtisztított arcbőrre, egy vattapamacsra rakok majd áttörlöm az egész arcom vele- főleg a problémás helyekre koncentrálva. Ami az eddigi tapasztaltam, nem szárít - megmerem kockáztatni, hogy ápol és egy minimális szinten hidratál is, nem húzza a bőrt, nem ragacsos, az illata nagyon finom lágy púderes egyáltalán nem zavar, a maradvány hegekkel/kaparászásokkal elbánik, valamelyest a pórusaimat is összehúzza illetve és talán a legfontosabb tulajdonsága, hogy egységesíti a bőrt. Egy keveset szoktam várni, hogy beszívja a bőröm és utána használok csak éjszakára krémet. Reggelre sokkal szebb a bőröm, nagyon jól együttműködik a krémjeimmel. Én ezt a hatást egyértelműen ennek a terméknek tulajdonítom!
Újrafogom vásárolni, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Újrafogom vásárolni, ha egyszer elfogy.

Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Glycerin

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak