Tonymoly

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   21 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. október 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% pamut maszk hialuronsavval. Hidratálja, táplálja, nyugtatja és ragyogóvá teszi a bőrt.

Aura87

2019. május 28.

Megrendeltem egy hármas szettet, mert próbáltam már hialuronsavas terméket, és szerettem volna a szuper hatását alkalmak előtt bevetni. Ez a maszk viszont semmit nem csinál a bőrömmel. Valóban elég lenne több alkalomra is, de én ki szoktam dobni (a zacsiban maradt anyagot azért még szétkenegetem a nyakamon- dekoltázsomon), mert egy nagyon enyhe hidratáláson kívül semmi hatását nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Syndell77

2018. augusztus 16.

Szuper termek. Koreaban jutottam hozza duty free shop-ban. Kb 100 Ft-ra jott ki darabja. Nagyon megeri. 1 hasznalatra sok, nekem kettore keves. A maradekot 1-2 napig hutoben tarolom, es kenegetem. Szepen kisimit, jobban bejott, mint az ampullas hialuronsav.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

feketebodza

2017. január 6.

Eddig ez jött be a legjobban a maszkok közül, de azért úgy érzem van ennél jobb is, max ebben az árkategóriában nincs.2 alkalomra használom, bőven elég. Az illata nekem erős, sokkal jobb lenne nélküle. Amúgy szépen kisimítja a bőrt, de azért nem tart annyira soká ez a hatás. Mondjuk minden 2., 3, nap felrakva elég látványos lehet az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

nussera

2016. október 16.

Az első sheet maszk, amit próbáltam! Amit ígér, azt betartja: kellemesen hidratálja a bőrömet irritáció nélkül.
A tasakban rengeteg "trutymó" van, ezért megfelelően visszazárva a csomagolást még jó pár kenegetésre elég. Visszafogott illata van, olyan "tiszta illat", szerintem kellemes. Használat után kb. 10-15 percig még "ragacsos" érzetű marad a bőröm, de ha türelmesen várok ennyi idő alatt teljesen beszívódik, és csak a babapopsi puhaság marad. Maga a maszk egész jó méretű, egy kicsit nagyobb az arcomnál.
Ami furcsa volt (nem tudom, hogy ez vajon minden ilyen maszknál előjön-e), erős zsibbadó érzés kísérte végig a 20 perces várakozást.
Mindenesetre érdekes élmény volt, mindenképp tetszett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Mindenesetre érdekes élmény volt, mindenképp tetszett!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Sodium Hyaluronate, Betaine
Vitaminok: Panthenol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.