Too Cool For School

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: nusi96, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   $27

Három különböző árnyalatot tartalmaz az arc különböző területeihez. Homlokod és orrod kiemeléséhez keverd össze az első két színt, az arccsontodhoz pedig a harmadik színt használd.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nusi96

2017. április 21.

Már nagyon régóta szemeztem ezzel a termékkel s végül szülinapom alkalmából megleptem magam vele :D . Az én világos bőrömhöz tökéletes passzolnak a színek magukban s keverve is. A csomagolis kis praktikus, jó hogy van benne tükör. Összességében nagyon elégedett vagyok vele ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.