Too Faced

Ár:   $21   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Janasbrigi, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Ár:   $21
Kiszerelés:   0,6 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

"Egy mozdulattal érjen el egy intenzív fekete vonalat, amely akár 24 órán át is tart. A vízálló formula és az innovatív kétrostos ecset kombinációja révén olyan csodálatos szemhéjpúder készül, amely jobb, mint a szex."

kytty

2020. január 29.

imadom, nagyon konnyu vele dolgozni, lassan 1 eve hogy megvan, semmi jele hogy kezdenne kiszaradni, pedig hegyevel felfele tarolom (szemhelytusokat hegyevel lefele kellene alitolag)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.