Too Faced

Ár:   €28.50   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 13.

Ár:   €28.50
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Minden fényviszonyban gyönyörű, természetes ragyogást adó highlighter duo.

2 változatban kapható

samelike

2018. szeptember 1.

Éveken át kutattam a tökéletes highlightert, most megtaláltam. Nem csillámos, nem közönséges, olyan belső ragyogást ad az ember lányának. Rosy glow árnyalatot választottam, arany fényű de a hullafehér bőrömön is szuperül mutat. Több mint 1 hónapja minden nap használom, annyira szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

FreyjaDiana

2017. augusztus 25.

Rosy glow árnyalatban van meg. Elsősorban nagyon megfogott a kis korona szerűség, ami bele van nyomva a highlighterbe. Úgy érzem magam tőle, mintha hercegnő lennék. Nagyon elegáns. A két szín nem nagyon különbözik egymástól, de ha csak a fehéret akarom felkenni, nem kell attól tartanom, hogy belekeveredik a rózsaszínbe. Szépen tartja magát a két szín, nem porzik. A kettőnek együtt hideg, de arany árnyalata van.
A felvitele egyszerű és nagyon pigmentált. Azt hittem, hogy a Sleek Soltice palettánál nincs jobb, de amióta megvan a Candlelight, egyszerűen elfelejtettem a Sleek Soltice-t. Konkrétan a Soltice glitteres a Cadlelighthoz képest.
Az arcon tényleg úgy viselkedik, ahogy scorpioqueen mondja; bágyadt, sejtelmes fénye van. Nem csillámos, nem mű, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

scorpionqueen

2016. november 9.

Most ezért nyúlok a legtöbbször, pihenni küldtem a TBS Shimmer Wavejét a nyár elmúltával. Nagyon jó higlighternek tartom, de csak azoknak javaslom, akik nem fénycsíkot szeretnének húzni, mert ez nem arra való. Ezzel finoman, elegánsan lehet kiemelni, tényleg olyan bágyadt, sejtelmes kis fényt ad, mint a gyertya fénye, pont ezért szeretem nagyon. Mindkét szín szépen eltalált, tökéletes árnyalat. Azt hittem, hogy keveredni fog a használat során a két szín, de nem tették, elég kemény a textúra ehhez. Nagyon szeretem, hogy egyáltalán nem porzik, de tényleg, semennyit sem. Mindegyik highlighter ecsetemmel nagyon szépen együttműködik. Egyszerű a felhordás, nagyon szépen a helyén marad, természetes és mesterséges fényben is szép a fénye.
Kivitel: szép nagy kör kompakt, biztonságos záródással, jó tükörrel. Jól elhelyezett a púder, nagyon kényelmes felvenni az ecsetekkel. Van egy is pereme is, ha porzana, akkor sikerülne a kompaktban tartani, de nem teszi. Masszív csomagolás, kedves megjelenés amolyan Too Faced módra. Nagyon jó highlighter szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.