Best of Beauty 2019

Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   $49
Kiszerelés:   17,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced fantasztikus újdonsága, amely minden édesség-rajongó szívét megdobogtatja.

A paletta 16 matt, fényes, csillámos barnákat, rózsaszíneket, földszíneket tartalmaz igazi kakaóbab-kivonattal gazdagítva egy tükrös csokoládé-tábla tartóban, smink-mutató füzettel.

Eredeti Glo Skin Beauty Shadow Palette-új
Ár: 10900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+700 Ft)
JReka

2019. május 21.

Nagyon vágytam erre a palettára, és szerencsémre kedvezményes áron jutottam hozzá. A csomagolása, az illata, a festékek krémessége fantasztikus, viszont 2 szín (s. Bon bon, candied violet ) használhatatlan. A szemhéjamon szinte az összes szín barnának tűnik. Valószínűleg, ha teljesen áron vásároltam volna csalódás lenne, de mindezek ellenére nekem ez a mindennapi palettám. Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele sminkelni, és amikor ki nyitom, mindig elvarázsol a mennyei csoki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

puddin66

2019. január 14.

Amikor megvettem ezt a palettát baromira izgatott voltam, hogy milyen lesz, a rengeteg jó értékelés végett. Összességében véve nem rossz paletta, de ilyen ár mellett csalódtam benne. Mint ahogyan előttem említették, viszonylag sok szín van ami használhatatlan. Gyönyörű kívülről, viszont lehetetlen a felvitel. Az összetevői varázslatosak, az illata csodálatos, aránylag tartós, bár pár óra után szemhéjalapzóval is átfénylik nekem, de én többet vártam ettől a palettától. Most még nem vonok le több csillagot, de majd fogom update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

RMDiana

2019. január 11.

Alapvetően nagyon jó paletta, a 4*-ot csak azért adtam neki, mert a másik 2 palettájával jobban meg vagyok elégedve, ebben van 2-3 szín, ami nem igazán használható, ebben az árkategóriában ez nem megengedett. Viszont alap paletta, a többi szín nagyon jól működik. Én a White Chocolate-al, a Strawberry bon bon-al és az Amarettoval nem tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

svivko

2018. augusztus 16.

Csokipali, A paletta. Természetesen én is az illatával kezdeném, ami nagyon kellemes, az összetevőkben van a kakaó így nem zavarja az érzékeny szemeimet. Páromnak is megtetszett, mikor pingáltam magam vele, megszagolta, és (az én vademberem) zokszó nélkül megsimította a csontszínt és megkóstolta; tiszta kakaópor íze volt. Természetesen nem kell dugdosnom előle, nem kapott rá, de jó tudni, hogy tényleg igaz a "mítosz", plusz a tudat, hogy egy ennyire természetes dologgal festegetem magam... És , hogy ilyen gyönyörű, intenzív, és jól megmunkálható színei vannak.
A white chocolate a kedvenc satírozó színem, illetve szemöldökcsont kiemelésére is nagyon jó választás. Örülök, hogy ebből dupla(?) adag került a palettába.
Gyönyörű, minőségi, és kakaós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gyönyörű, minőségi, és kakaós.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Nagy reményeket fűztem ehhez a palettához, de sajnos csalódnom kellett. Nem vagyok megelégedve a pigmentáltságával sem a tartósságával. Van összehasonlítási alapom a Juvia’s place többi palettáival és mérföldekre lekörözik ezt a palettát. Egyáltalán nem éri meg ennyi pénzt költeni rá. A Chocolate gold is meg van szerencsére arról tudok jó véleményt írni, de erről nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szlilla19

2018. május 26.

Eleinte nagyon szerettem, de volt pár szín ami borzasztó volt, és lehetetlen volt vele dolgozni. Ha valaki mindennapokra keres palettát annak mindenféleképpen ajánlom, viszont vannak ennél sokkal jobb szemhéjpúder paletták, amik jobban megérik az árukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Yeliz

2018. március 7.

Nagyon sokáig szemeztem vele mire megvettem. Nagyon tetszett első ránézésre a csillámos lila árnyalat, de sajnos nagy csalódás. Potyog, maszatol, felkenve egyáltalán nem szép. Szerencsére a többi árnyalat nem így viselkedik, de ennyi pénzért elvárnám, hogy a palettában lévő összes szín szépen használható és ne legyen ekkora ugrás a minőségben, mert így vegyes érzéseim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

pajerzsofi

2018. január 25.

Álom ez a paletta. 3 szín kivételével mindegyik szín teljesen kihasználható. Nem hiperpigmentált, de egy jó alappal tökéletesen működik. Nem poroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 6.

Ez a paletta egyszerűen csodálatos! A színek eszméletlenül pigmentáltak, egész nap fennmaradnak a szemhéjamon (csak primerrel próbáltam). Na, és az illatáról se feledkezzünk meg! Nagyon kellemes színválaszték, hétköznapi sminkekhez tökéletes, de a csillámosabb, kicsit extrémebb árnyalatokkal egy buliban is megállja a helyét. Jó nagy tükör van benne (bár én nem szoktam ebben sminkelni, de aki az ilyeneket kihasználja, azoknak ez is egy plussz pont lehet).Összességében szerintem szuper kis termékről van szó, ami teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 6.

stiles

2017. október 1.

Update: nehéz szívvel, de ma ajándékoztam el. Nem nagyon haszáltam már, szóval továbbadtam. Több, mint egy év használat után voltak olyan árnyalatok, amiket sosem használtam (Black Forest Truffle, Strawberry Bon Bon, Candied Violet), meg olyanok, amiknek már a nagy része elfogyott (Milk Chocolate, Salted Caramel, Marzipan, Semi-Sweet, Creme Brulee). A három sosem használt árnyalatot csak azért nem használtam, mert egyáltalán nem pigmenáltak, főleg a Candied Violet volt nagy csalódás, mert a palettában olyan gyönyörű, és imádom a lilát. A kedvencem talán a Creme Brulee árnyalat volt, leginkább vizes ecsettel feltéve volt igazán wow-hatása, de ha az nem lenne az összeállításban, elég felejthető lenne az egész színskála. A Cherry Cordial fantasztikusan szép a palettában, de elsatírozva unalmas barna lesz. Az Amaretto nagyon szép még, de ezt inkább csak alkalmi sminkeknél használtam. A White Chocolate-nak semmi pigmenáltsága nincs, viszont a primer fixálásához tökéletes. A Champagne Truffle-t leginkább highlighterként tudom elképzelni, de annak túl nagyok benne a csillámok, szóval nem nagyon használtam ki azt az árnyalatot sem, a szemzugomba került néha belőle. A Triple Fudge jól jött, amikor épp nem volt kedvem tusvonalat húzni, de amúgy nem igazán használtam őt sem másra.

Azt vettem észre, hogy igazából csak 3-4 féle look-ot csinálok ezzel a palettával, nagyon sok szín teljesen egyforma benne (főleg satírozás után), és hamar unalmas lesz. Ez lehet, hogy az én kreativitásomról mond inkább valamit, de másik palettáknál nem szokott ez előfordulni. Van benne a 16-ból 3 használhatatlan szín, a két nagyobb pan teljesen feleleges, inkább raktak volna bele két plusz színt, vagy két jobb minőségű szín lehetne a nagyobb pan-ekben (Marzipan, Salted Caramel talán?).

A jó színek viszont tényleg nagyon jó minőségűek, és imádtam őket. Primerrel egész nap fent marad mindegyik a szemhéjamon, ha már egyszer felimádkoztam őket, sőt még primer nélkül is egészen sokáig kitartanak. Szerintem kezdőknek nagyon jó paletta, nem túl ijesztőek a színek, nem túl pigmentáltak, lehet őket építgetni. Az illata nagyon finom, ahogy kinyitottam, szebbé tett minden reggeli készülődést :) A csomagolása jó minőségű.

Összesítve nem rossz, nem rossz, de ötven dollárt nem ér, nem venném újra. Először teljesen elkapott a hype, szerelmes voltam, de főleg azért is imádtam annyira, mert ez volt az első high-end palettám, és ennyi pénz elköltése után nem igazán akartam bevallani, hogy bizony messze van ez a tökéletestől. Kezdőknek ajánlom, illetve azoknak, akik a természetesebb szemsminket kedvelik. Drámaibb sminket is lehet vele csinálni, de annyit kell építgetni vele, meg vizes ecsetet használni, stb, hogy sokkal jobban megéri egy jobb minőségű palettát venni (Lorac PRO, ABH Modern Renaissance - ha valakinek bejön a színösszeállítás, akár egy UD Naked, bár szerintem nekik nagyon unalmas színeik vannak). Ez kicsit túl van hype-olva.

Eredeti: Egy firenzei Sephorában sikerült hozzájutnom, és teljesen szerelmes lettem belé. Először UD Naked-et vagy Naked2-t akartam venni, és az eladó is arra próbált rábeszélni, de megláttam ezt, és tudtam, hogy ez kell nekem. Szép, egymáshoz illő színei vannak, mind visszafogottabb, mind drámai sminkeket nagyon jól lehet vele csinálni. Nagyon jól pigmentált az összes szín, egész nap fent maradnak (még primer nélkül is) és könnyű velük dolgozni. Életem eddigi legjobb palettája, ráadásul még finom kakaóillata is van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.