Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   17,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   $49
Kiszerelés:   17,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Too Faced fantasztikus újdonsága, amely minden édesség-rajongó szívét megdobogtatja.

A paletta 16 matt, fényes, csillámos barnákat, rózsaszíneket, földszíneket tartalmaz igazi kakaóbab-kivonattal gazdagítva egy tükrös csokoládé-tábla tartóban, smink-mutató füzettel.

Ár: 8500 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: alig használt, dobozával, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, postai ajánlott küldemény
Ár: 9000 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Előre utalással vagy utánvéttel, de kizárólag Foxposttal küldöm. Személyes átvétel lehetséges Dunaújvárosban.

tsolya

2020. február 7.

Krémmánián bukkantam rá az eladó dolgok közt, és impulzus vásárlással azonnal tudtam, hogy szeretném. Nyilván hallottam már a hatalmas hype-ról ami körülötte leng. Összességében vegyesek az érzéseim. Szép színeket tartalmaz, a legtöbbet sikerült már próbálgatnom, de van benne néhány szín amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Könnyű a színekkel dolgozni, szépen pigmentáltak és összességében könnyű őket eldolgozni is. Szép, szép. De. mondjuk a Zoeva palettáim fele ennyiért is hozzák ezt a szintet és minőséget. Nem bánom, hogy megszereztem, mert ki fogom tudni használni, de őszintén hiszem, hogy a teljes árát sajnos nem éri meg. Az viszont egy remek dolog, hogy csak természetes összetevőket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

JReka

2019. május 21.

Nagyon vágytam erre a palettára, és szerencsémre kedvezményes áron jutottam hozzá. A csomagolása, az illata, a festékek krémessége fantasztikus, viszont 2 szín (s. Bon bon, candied violet ) használhatatlan. A szemhéjamon szinte az összes szín barnának tűnik. Valószínűleg, ha teljesen áron vásároltam volna csalódás lenne, de mindezek ellenére nekem ez a mindennapi palettám. Nagyon könnyen és gyorsan lehet vele sminkelni, és amikor ki nyitom, mindig elvarázsol a mennyei csoki illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

puddin66

2019. január 14.

Amikor megvettem ezt a palettát baromira izgatott voltam, hogy milyen lesz, a rengeteg jó értékelés végett. Összességében véve nem rossz paletta, de ilyen ár mellett csalódtam benne. Mint ahogyan előttem említették, viszonylag sok szín van ami használhatatlan. Gyönyörű kívülről, viszont lehetetlen a felvitel. Az összetevői varázslatosak, az illata csodálatos, aránylag tartós, bár pár óra után szemhéjalapzóval is átfénylik nekem, de én többet vártam ettől a palettától. Most még nem vonok le több csillagot, de majd fogom update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

RMDiana

2019. január 11.

Alapvetően nagyon jó paletta, a 4*-ot csak azért adtam neki, mert a másik 2 palettájával jobban meg vagyok elégedve, ebben van 2-3 szín, ami nem igazán használható, ebben az árkategóriában ez nem megengedett. Viszont alap paletta, a többi szín nagyon jól működik. Én a White Chocolate-al, a Strawberry bon bon-al és az Amarettoval nem tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

svivko

2018. augusztus 16.

Csokipali, A paletta. Természetesen én is az illatával kezdeném, ami nagyon kellemes, az összetevőkben van a kakaó így nem zavarja az érzékeny szemeimet. Páromnak is megtetszett, mikor pingáltam magam vele, megszagolta, és (az én vademberem) zokszó nélkül megsimította a csontszínt és megkóstolta; tiszta kakaópor íze volt. Természetesen nem kell dugdosnom előle, nem kapott rá, de jó tudni, hogy tényleg igaz a "mítosz", plusz a tudat, hogy egy ennyire természetes dologgal festegetem magam... És , hogy ilyen gyönyörű, intenzív, és jól megmunkálható színei vannak.
A white chocolate a kedvenc satírozó színem, illetve szemöldökcsont kiemelésére is nagyon jó választás. Örülök, hogy ebből dupla(?) adag került a palettába.
Gyönyörű, minőségi, és kakaós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Gyönyörű, minőségi, és kakaós.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Nagy reményeket fűztem ehhez a palettához, de sajnos csalódnom kellett. Nem vagyok megelégedve a pigmentáltságával sem a tartósságával. Van összehasonlítási alapom a Juvia’s place többi palettáival és mérföldekre lekörözik ezt a palettát. Egyáltalán nem éri meg ennyi pénzt költeni rá. A Chocolate gold is meg van szerencsére arról tudok jó véleményt írni, de erről nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Szlilla19

2018. május 26.

Eleinte nagyon szerettem, de volt pár szín ami borzasztó volt, és lehetetlen volt vele dolgozni. Ha valaki mindennapokra keres palettát annak mindenféleképpen ajánlom, viszont vannak ennél sokkal jobb szemhéjpúder paletták, amik jobban megérik az árukat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Yeliz

2018. március 7.

Nagyon sokáig szemeztem vele mire megvettem. Nagyon tetszett első ránézésre a csillámos lila árnyalat, de sajnos nagy csalódás. Potyog, maszatol, felkenve egyáltalán nem szép. Szerencsére a többi árnyalat nem így viselkedik, de ennyi pénzért elvárnám, hogy a palettában lévő összes szín szépen használható és ne legyen ekkora ugrás a minőségben, mert így vegyes érzéseim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

pajerzsofi

2018. január 25.

Álom ez a paletta. 3 szín kivételével mindegyik szín teljesen kihasználható. Nem hiperpigmentált, de egy jó alappal tökéletesen működik. Nem poroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 6.

Ez a paletta egyszerűen csodálatos! A színek eszméletlenül pigmentáltak, egész nap fennmaradnak a szemhéjamon (csak primerrel próbáltam). Na, és az illatáról se feledkezzünk meg! Nagyon kellemes színválaszték, hétköznapi sminkekhez tökéletes, de a csillámosabb, kicsit extrémebb árnyalatokkal egy buliban is megállja a helyét. Jó nagy tükör van benne (bár én nem szoktam ebben sminkelni, de aki az ilyeneket kihasználja, azoknak ez is egy plussz pont lehet).Összességében szerintem szuper kis termékről van szó, ami teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 6.

Hidratálók: Theobroma Cacao Fruit Powder

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.