Too Faced

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Livomivo, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   $30
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Természetes detoxifikáló hatású, valódi kakaóval dúsított bronzer, a Too Faced egyik legkelendőbb terméke. Minden bőrszínhez illeszkedik. A semleges kakaó árnyalat eltünteti a bőr vöröses tónusát. Igazi kakaó illattal. Két színváltozata van: Chocolate (sötét matt) és Milk Chocolate (világos matt).

Vegán és parabenmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

claudia.nyilas

2020. augusztus 10.

Nagyon szép színe van, isteni illattal. De kissé jobban illeszkedik a színemmel a Benefit Hoola bronzere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

maow

2020. március 29.

Chocolate árnyalatban vettem meg, pedig nagyon világos bőröm van (NC13), de érdekes módon az egyel világosabb Milk Chocolate túl világosnak tűnt, mintha csak egy sima púder lett volna. Szerencsére jól döntöttem, a Chocolate szépen illik a bőrömhöz, nem túl sötét, nincs narancssárgás/vöröses beütése. Kevés is elég belőle, úgyhogy ez a most már csak eredetileg 8 gramm sokáig elég lesz. A Mac 135S vagy a Real Techniques kontúrecsetével szoktam felvinni. Kellemes kakaós/csokis illata van, de nem túl erős vagy émelyítő, applikálás után pedig már nem érződik. A csomagolása nagyon szép, tükör is van benne, és mágnesen záródik. A matt finise miatt néha kicsit poros hatást kelthet az arcon, emiatt ha egyszer elfogy - ami nem mostanában lesz - inkább egy kicsit fényesebb finisű, de nem csillámos bronzosítót választanék, mint amilyen az Hourglassé. Ettől függetlenül jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Qwerty1234

2020. január 19.

Nagyon természetes, szép eredményt kapok! Csokoládé illatú! Imádom!!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Nagyon természetes, szép eredményt kapok! Csokoládé illatú! Imádom!!! :)

snezi

2019. július 28.

Nagyon-nagyon szép a csomagolása, a színe, nagyon finom az illata, de sajnos én pont emiatt meg is válnék tőle.
Viszont, ha valakit nem zavar, vagy pont szereti is az illatosított termékeket, akkor annak szívből ajánlom, nem fog csalódni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

petoandika

2019. július 1.

Nekem nagyon bevált. Nem foltos egyáltalán, tökéletes bronzos bőrt eredményez, ha megfelelő ecsettel használja az ember.

Kis kiszerelésem van belőle, de úgy néz ki ez a mennyiség is elég sokáig elég lesz, mert kevés is elég belőle. Nekem nagy kedvenc lett, még utazáskor is viszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

skin

2019. február 22.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg ,de már megbántam. Nekem sárgás a bőrömön ami elég haloványka. Az igazság az,hogy az egyel sötétebb árnyalat ami inkább hűvösebb sokkal jobb nekem. Elajándékoztam ,de nem biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

ercsike76

2016. május 3.

Bajbussal értek egyet, nekem sem lett a kedvencem ez a bronzosító. Bárhogy próbálom eldolgozni foltos marad. Van nála sokkal olcsóbban fényévekkel jobb bronzosító (akár egy MAC, akár a theBalm, vagy a Mineralissima ásványija).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 3.

Bajbus

2016. február 14.

Biztos lesz aki emaitt megkövez, de én korántsem vagyok megelégedve vele! :/ nekem a sima Chocolate árnyalat van meg. Mivel matt bronzert kerestem, és agyon hypeolták hát gondoltam ide vele. Csoki ide vagy oda, igencsak vöröskés a színe amit ki nem állhatok egy bronzer esetében. Szerintem egyáltalán nem terül szépen, 15ezres Nars kontúrozó ecset ide vagy oda. Satírozom satírozom satirozom és úgyis picit "foltos" marad, nem válik eggyé a bőrrel, mintha csak árnyék lenne. A tartósságával is vannak problémák.... Szerencsére volt annyi eszem hogy utazó méretben vettem meg, így annyira nem fáj a fejem miatta. Nálam egy erős középkategória...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

murczinodett

2015. szeptember 17.

Szép színe van, jó illatú, könnyen eldolgozható és matt, ami nálam plusz. Tényleg drága, de sokáig elég és jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

bella199

2015. július 4.

Mindkét árnyalat megvan, és nagyon szeretem őket. Gyönyörű a színűk, nem porolnak, nem narancssárgás. Tényleg csoki illata van, azonban néha kicsit besokallok tőle, főleg a nagy melegben nekem túl émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.