Too Faced

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Modern, pillekönnyű formulájú púder, univerzális barack árnyalatban. 14 órás matt viseletet ígér. Olajmentes, nem maszatolódik, és selymesen sima bőrt eredményez. A "baking" technikához is alkalmas.

Ár: 4000 , Eladó: dianae
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Lehel térnél, postázom előreutalással plusz postaköltséggel
Too Faced Peach Perfect Mattifying Setting Powder mini
Ár: 4000 Ft+pk , Eladó: katalara
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Bonyhád, fizetés: Előreutalás után postán maradóként küldöm

Isabell

2020. március 23.

Nagyon szeretem. Gyönyörű csomagolás, nagyon szépen fent marad egész nap az arcomon. Külön tetszik, hogy van egy kis színe. Nálam újra vevős termék az tuti. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

SchmitterBettina

2020. február 19.

Szeretem nagyon. Teljes méretben van meg, kb soha se fogy el. Mint a hintőpor olyanra van őrölve. Isteni illata van. Jól mattít, de én úgy gondolom, hogy matt alapozóval működik csak igazán jól. Azért a 40 fokban ezzel is átfényesedik az arcom, de csak jó pár óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

bugeyes

2019. október 1.

Update: Én is tapasztaltam, hogy sajnos nem minden alapozóval kompatibilis, nyáron szerintem azért nem tűnt fel, mert nem használtam alapozót, csak színezett hidratálót, vagy a kényesebb területekre max egy kis korrektort.. Felvitelt követően még mindig áll a babapopsi hatást, de nap végére, ahogy a bőröm által termelt olaj, kezd átütni, kissé kukacosodik, valahogy összeáll a bőröm felületén, nem tudom sajnos normálisabban elmagyarázni. :S Közelről ezt követően nagyon nem szép az összhatás, úgyhogy sajnos korrigálnom kell a korábbi benyomásaimat. Nem fogom, újra megvenni, szerintem maradok a Hudánál, azzal nem volt ilyen problémám. Akinek kevésbé zsíros a bőre, talán annak nem lesz ilyen problémája vele.

Tényleg pillekönnyű, nagyon finom szemcséjű porpúder. Gyönyörű babapopsi kinézetű bőr benyomását kelti használatot követően. Őszintén nekem a tartósságával, azaz a fixáló, mattító hatásával nincs problémám, sőt eddigi porpúdereim sorában kimagaslóan teljesít. Engem kicsit zavar a barackos tónus, jobban szeretem a neutrális porpúdereket.
A csomagolása szerintem nagyon praktikus. Tetszik, hogy a lyukacskákat egy plusz kis tető fedi, így nem ömlik ki a púder.
Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, de nekem a barackos tónusa inkább zavaró, csak ezért nem 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

casa17

2019. augusztus 29.

Kicsit vettem meg,és nem hinném hogy beruházok a teljes méretre.
Több alapozóval próbáltam, valamelyik alapozómmal nagyon nincs jóban (Kat Von D) , többivel sem annyira tartós...
Első órákban nagyon szép, de utána nem éppen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Kicsit vettem meg,és nem hinném hogy beruházok a teljes méretre.
Első órákban nagyon szép, de utána nem éppen...

naiyah

2019. március 13.

az illata egyszerűen... van, hogy csak előveszem és megszagolom de nem használom, annyira isteni. A funkcióját is 100 %-san betölti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

zsucci93

2019. február 26.

Minden centet megér! Annak ellnére, hogy valóban van egy pici barackos tónusa, ami meglátszik a bőrön is egyszerűen mesés. Gyönyörűen tartja a sminkemet. Ha reggel felteszem (mac studio fix fölé, alatta mattító primerrel) ebédszünetben még mindig csak picit fénylik át az arcom, és más púderekhez képest egyáltalán nem vészesen. Teljesen odáig vagyok érte, nem bántam meg, hogy ennyi pénzt kiadtam rá :D 100% Újravevős

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Hatshepsut

2018. december 1.

Fantasztikus ez a púder. Eddig még egy púder sem bírt el a homlokom csillogásával, de ez igen. Isteni az illata és az íze is. :D Az egyetlen hátránya lehet, hogy enyhén barackos színe van, ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön, én szeretem, hogy van egy kis színe. A Peach Perfect alapozóval tökéletes párost alkotnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Amadea

2018. augusztus 13.

Hirtelen ötlettől vezérelve vásároltam meg egy kedves KM-estől, de nem bántam meg, mert tényleg működik.
A műanyag fedő lyukacskái kissé nagyok, ezért relatíve sok cucc ömlik ki a tégelyből, óvatosan kell vele bánni. Az illata nagyon mű barack, nekem egyáltalán nem tetszik, szerencsére a felvitel után nem érezni. Én nedves blenderrel szoktam beütögetni a bőrbe, nem emeli ki a bőrhibákat és a szem alatti vonalkákba se ül bele.
Amiért odáig vagyok, az az, hogy a nap végére sem csillog veszettül a fejem, pedig munka után befújom az arcom fényvédős permettel és mostanában nem kegyes velünk az időjárás (hát még a BKK légkondirendszerei). Nem marad csontmatt, normál, egészséges fénye van az arcomnak, de nem tocsog a zsírban. Eme púder használatba iktatása előtt valósággal diszkógömb voltam, mire hazaértem, szóval öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

gelus

2018. május 29.

Az állaga nagyon selymes, finom, az illata csodás, és a mattító hatása is egész nap tart, tehát a mai melegebb napon sem fényesedett át a bőröm.
Ráadásul rengeteg van benne, sokat viszont nem kell belőle használni, úgyhogy kiadós is. Szóval minden pénzt megér! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract