Tosowoong

Ár:   $9   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Ár:   $9
Kategória:   Fényvédők

• élénk és rugalmas bőrt biztosít
  • az UVA és UVB sugarak ellen egyaránt véd
  • hipoallergén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gale

2016. február 15.

Gondolkodtam, hogy hogyan írjam le, de az előző véleményező (Clara12) tökéletesen összefoglalta az én tapasztalataimat is.
(Annyi különbséggel, hogy én ezeket találtam jobbnak, és használom szívesen: Innisfree Eco Safety Daily Sunblock SPF35 és Hera Sun Mate Leports SPF50)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

clara12

2015. október 19.

Ez volt az első fényvédőm, azóta már találtam helyette sokkal jobbat (innisfree minimum sun cream), de amikor ezt használtam szerettem. Hidratálni sajnos nekem nem hidratált eléggé, mégis fényes volt az arcom, van benne illatanyag, viszont nem hagy fehér réteget és olcsó.
Amikor használtam 4 csillagot adtam volna neki, de így utólag inkább csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

ercsike76

2015. szeptember 5.

Nagyon finom illatú, lájtos, könnyű krém. Gyorsan felszívódik. Én úgy érzem, h elég magas a szilikon benne, ugyanis utána olyan púderos érzés marad (és nem is tűnik el). Kiütést nem okozott, szerettem.
Találtam helyette 50+ faktorost ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Találtam helyette 50+ faktorost ezért nem veszem újra.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.