Tosowoong

Ár:   $20   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keserutimi, Módosítva: 2018. július 24.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Intenzív hatású arckrém vitaminokkal, homoktövis kivonattal.

• A pigmentáció (mint pl. elszíneződés, szeplők), illetve a bőrkárosodás javításában segít.
  • Természetes összetevőinek, hatóanyagainak köszönhetően friss, tiszta és ragyogó bőrt varázsol.

Stanczi

2019. augusztus 26.

19.08.26.
Ez egy szuper krém zsíros állag ide vagy oda. Az én pattanásos és piros foltos bőrömmel egy éjszaka alatt csodát művel. Ha lefekvés előtt egy órával kenem be magam simán elmúlik a ragacsos érzés és minden beszívódik, nem kell attól tartanom, hogy a párnán marad a fele. Lehúzta a pirosságot, segített a sebet összehúzni és halványította a foltot.

19.06.05.
Ez egy igen testes és zsíros krém. Felkenés után nehéznek érzem a bőröm, mintha alig lélegezne (télre jobb választás) . De reggelre valóban szebbé és élettel telibbé varázsolja az arcom, a pigmentfoltokon is segít valamelyest. A nehéz állag miatt nem tudom minden este használni pedig biztos jobban hatna (nappalra fel se merem kenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

19.08.26.

19.06.05.

keserutimi

2018. július 27.

A legutóbbi koreai rendelésemnél kaptam egy mintát ebból a krémből. Szeretem kipróbálgatni a mintákat, hátha valami újjal találkozok, és megtetszik és a bőrömnek is jót tesz. Beépítettem az esti arcápolási rutinomba, már háromszor használtam és nagyon megvagyok elégedve vele. Az utolsó lépés, a hidratálás előtt kentem fel az arcomra, és esküszöm, még puhább lett tőle a bőröm, el se hittem. Illetve másnap sokat halványított a piros seb utáni foltokon. Pedig azt gondoltam, így is már sok az 5-lépéses technikám, de még simán ezt is bele lehetne építeni, és meghálálná a bőröm. Szép narancssárgás, sűrű krémről van szó. Az illata is kellemes, citrusos a sok gyüminek köszönhetően, főleg a homoktövisnek. Lehet beruházok erre a termékre, bár azért nem olcsó, de megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Betaine, Acetyl Glucosamine, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.