Best of Beauty 2019

Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus79, Módosítva: 2011. június 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Holt-tenger ősiszapjával készült, színező- és illatanyag mentes.

manituka

2014. március 15.

nekem bekorpásodott tőle a hajam :( abba is hagytam a használatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

nekem bekorpásodott tőle a hajam :( abba is hagytam a használatát

szabokatka

2011. november 14.

Én psoriasis bőrbetegségben szenvedek, a hajas fejbőrömön is van. Evvel a samponnal tudom tünetmentesen tartani. Persze nem hátrány az sem, hogy a hajam még soha nem volt ilyen erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 14.

bejus79

2010. szeptember 1.

A tengervíz jótékony hatása

Mindig is úgy éreztem, hogy a tengervíz jót tesz a hajamnak. Erősebb, dúsabb, göndörebb lesz tőle. Mikor megláttam a botban, tudtam, hogy ez lesz az én samponom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 1.

A tengervíz jótékony hatása

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water

Forrás: ITT

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.