Toujours

Ár:   455 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2015. július 31.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• gyengéden és alaposan tisztítja a babák bőrét
  • a lágy balzsam Aloe Vera kivonattal ápolja és védi a bababőrt a kiszáradástól
  • különösen puha, nedvszívó és nagy szakítószilárdságú
  • higiénikus és praktikus csomagolás
  • dermatológiailag igazoltan bőrbarát
  • pH-bőrsemleges, alkohol és színezék nélkül

kalmaniki

2016. február 21.

Pozitívum, hogy elèg nagyok, vastagok ès puhák a kendők, viszont szerintem nem kellően nedvesek (babapopsira használtam), valamint az illatától a falra másztam. Vègre elfogyott, biztosan nem veszem újra, de vègül is csak az illata miatt, azt leszámítva nem rossz törlőkendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

dandy

2015. július 31.

Szerintem ez a legtutibb popsitörlő, számomra ez a No.1. Ár érték arányban verhetetlen, nagy, vastag, puha, nem szakad, nem lyukad át, ezért kevés is elég belőle. Nagyon jó nedves így minden könnyedén letörölhető a babapopsiról:) Az illata is nagyon kellemes, én is használom olykor. Nem irritál egyáltalán, az összetevői sem rosszak. Van amikor kapható XXL-s csomagban, 100 db van benne, olyankor betárazok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract