Tous

Ár:   5941 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Fejjegyek: levendula, citrom

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: szantálfa, cédrusfa, ámbra

Vaslady

2018. október 7.

Gyönyű üveg,véleményem szerint minden fürdőszoba disze lehetne,ha...
Annyira nagy szeretettel és vágyakozva vártam,hogy végre kipróbálhassam ezt a gyönyörű kék könnycseppet.
Viszont jó,hogy már nem kész parfümöt,hanem csak mintákat vásárolgatok,igy több illatot is ki tudok próbálni,többször is,több nap egymás után,hiszen évszaktól és hangulattól függően változik,hogy éppen mi is tetszik.
Nem olvastam utánna,igy csak a külcsiny alapján egy tengeres-aquás illatra számitottam.Hát nem azt kaptam.
Azt már igy a mintából is meg tudom állapitani,rajtam egyálltalán nem tartós,max 2 órát ha érzem.
Az illat maga nem lenne rossz,csak valahogy hiány érzetem van vele kapcsolatban.
Citromos kezdéssel indul,levendula is érződik benne,szantálfa aláfestéssel.
Valahogy igaz a mondás,amit már több emberkétől is hallottam,nem szabad a parfümöt az üvege alapján itélni,sokszor van az,hogy a gyönyörű üveg csak egy kis átlagos illatot takar.
Ez az illat elmenne egy olcsó avon illatnak például,csalódás számomra.
Nem fogom megvenni,elég lesz a minta,néha szagolgatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Gyönyű üveg,véleményem szerint minden fürdőszoba disze lehetne,ha...
Citromos kezdéssel indul,levendula is érződik benne,szantálfa aláfestéssel.
Ez az illat elmenne egy olcsó avon illatnak például,csalódás számomra.
Nem fogom megvenni,elég lesz a minta,néha szagolgatni.

googles

2018. augusztus 1.

Milyen kar, hogy kihalt allatfaj. Az uvege, a neve, az illat tokeletesen stimmelnek. Nekem tetszik ez a konnyed, vizes, enyhen viragos illat, nyarra tokeletes. Egyebkent is szeretem a Tous hazat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

mafalda

2018. március 10.

Szó szerint egy átlagos illatocska, igy csak közepes lehet, olyan mint a DG light blue enyhített verziója...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

janush

2016. november 17.

jujj..nekem valahogy a citrom- jázmin kombináció érződik, és egyáltalán nem tetszik.Egy régi Avonos illatra emlékeztet.Az üvege tényleg csodás, de az illata olyan, mint egy átlagos parfumocske.
És a legfontosabb..kijön tőle az allergiám :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

És a legfontosabb..kijön tőle az allergiám :/

mplaura89

2016. április 15.

Borzasztó levendulás-citromos rovarirtószerű illat. Teljesen diszharmóniában vannak benne az illatjegyek, mintha egy 5 éves gyerek összeöntötte volna az illóolajokat....förtelmes:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

vanillacaramella.sweet

2016. január 26.

Sajnos tragikusan rossz volt rajtam. Iszonyatosan szúrósan fás, mellete zavaróan citromos. Egyáltalán nem állt össze egésszé, nem friss,hanem maróan erős, mégse tartós. Cédrus,citrom, levendula, jázmin kusza egyvelege. Nem akarom tovább jellemezni, egyszerűen rossz. Az üveg elmegy,a lötyi benne nem találó,csúnyán mutat a kékben a sárgás-barnás. Vki rovarriasztót említett. Találó. Össz.: Nagyon nem! 0*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

elinor666

2015. november 24.

Annyira gyönyörű...... Illatmintám van, szerencsére. Az én bőrömön egyáltalán nem tartós. Olyan, mintha egy vizes-fás és egy virágos részre bomlana felvitelkor, ami nem találja meg egymás közt a harmóniát. Furcsa, így nekem nem tetszik. Sokkal üdébb, frissebb, nőiesebb parfümöt vártam volna az üvege alapján. Tévedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

cirmoscica85

2015. május 29.

Az üvege nagyon szép volt. Egyből bőrre fújtam. Nem kellett volna. Engem citromos rovarriasztóra emlékeztet. Nagyon nem tetszik. Persze az is lehet, hogy megromlott a tester.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

lolitatucsi

2014. július 18.

Nyáron szeretem, télen kevésbé, szerintem kicsit fiús illata van, üvegben szagolva meg túl erős. Kb fél órával fújás után viszont átmegy nagyon lágy illatba olyankor imádom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Aquariusgirl

2014. június 7.

Nyáron aquás illat függő vagyok, őt szaglászgattam egy darabig, míg csak lett egy akció, ami már a költségküszöböm alá vitte az árát :-) Igen, valahogy nem győzött meg róla, hogy majd' 10 ezer Ft-t megér nekem. 4.500,-Ft-ot adtam érte, annyit ér. Nekem 5-6 fújás kel mindenfelé, hogy tartósnak érezzem, de úgy szeretem. Rajtam a cédrus/citrom/aqua trió dominál, meglepődve olvasom, hogy van benne levendula, hol? Mármint látom, hogy van benne, de én egyáltalán nem érzem. Azért négy csillag, mert az 5-öt a a nagy kedvenceimnek adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Lyral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.