Treacle Moon

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CBlue, Módosítva: 2016. október 4.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Satsuma illatú tusfürdő. Dermatológiailag tesztelt, vegán.

SchmitterBettina

2018. december 5.

Gyerekeimnek vettem, imádják. Isteni illata van, jól habzik és nem szárít. Egy pumpás adagolónak jobban örültem volna, de biztos hogy más illatban veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

PinkMcFreeze

2018. október 15.

Nem olyan rég fél áron lehetett hozzájutni és akkor jött is velem haza🙂 Nekem a szìne kifejezetten tetszik, mert szép élénk és az a mennyei mandarin illat😍 Fürdés után egy lehetnyit lehet érezni, szóval nekem való😍 Szeretem a gyümölcsös tusfürdőket és jelenleg az egyik kedvenc ő lett 🧡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

angelina69

2018. augusztus 31.

Tusfürdőben szeretem a citrusos illatokat. A nyári melegben kifejezetten üdítő volt használni. Meglepetésemre elég sűrű az állaga, ezért viszonylag kis mennyiség is elég belőle egy zuhanyozáshoz. Három hét után még a több mint a fele megvan. Nem szárította ki a bőröm, és nem is irritált. Egy dologgal nem vagyok kibékülve... a színével. Inkább a palack lett volna narancsszínű, mint a tusfürdő. Sajnos a marketingesek elképzeléseit elég nehéz felülírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Kitti199609

2018. augusztus 13.

Én is a Dm-ben vettem kiárusításon.Nagyon jó mandarinos illata van.Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Én is a Dm-ben vettem kiárusításon.Nagyon jó mandarinos illata van.Imádom !

allebag2

2018. augusztus 12.

Dm-ben volt kiárusítás,és én sem tudtam ellenállni. Nagyon finom lédús mandarin illata van,mely sajnos nem tartós,de ezeknek a Treacle Moon tusfürdőknek annyira jó az állaga, a habzása,a hatása, hogy nem tudok nem maximum pontot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

BlindedByLipstick

2018. április 10.

A Müllerben sohasem volt készleten, amikor éppen ott vásároltam, a DM-ben pedig drága volt (most is emelték az árakat), de ezt a változatot valamiért kiárusítják, és 799 Ft-ért vihető az 1699 Ft helyett! Egyből lecsaptam rá, hónapok óta szerettem volna őt is kipróbálni, és szerelem volt első zuhanyzásra~ Imádom az illatát, hogy puha utána a bőröm, és jobb kedvre derít a nap végén. Nagyon szeretem a Treacle Moont, ő pedig határozottan az egyik kedvencem lett. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Eple

2018. február 11.

Az illata miatt tetszett meg, jó állaga van, hidratál aranyos rajta a szöveg és nagyon tetszik a csomagolása is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

thegirlwiththemostcake

2017. június 4.

Egy rossz nap után a legjobb dolog elmerülni ebben a boldog illatban. (+ nagyon kedves szövegek vannak a csomagoláson német vagy angol nyelven, attól függően, hogy hol szerzed be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

mafalda

2017. február 19.

Nagyon finom mandarin illata van, nem szárít, sőt kb még testápoló se kell utána! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.