Treacle Moon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. január 8.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Cola illatú tusolózselé

Picieri

2019. december 6.

Páromnak vettem, mert imádja a colát, és mikor megszaglásztam azonnal tudtam, hogy imádni fogja. Elég sűrű tusfürdő, az illata zseniális, abszolút kóla egy karika citrommal :D Imádom! Igazából úgy kell magam visszafogni, hogy ne én használjam el, még szerencse, hogy olyan nagy kiszerelés, hogy nem tűnik fel, hogy csentem belőle. Nem szárít, remekül habzik és tisztít, az illatát is érezni utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Juccimo

2019. szeptember 14.

Kis vicces cucc, tényleg kólaillata van, ami feldobja a fürdést.
DE
- a termék emellé kólaszínű is, és nekem nagyon bizarr szétkenegetni magamon egy majdnem fekete színű trutyit, ami beszínezi az egész kádat
- iszonyatosan hatalmas kiszerelés. Az ember megvesz egy ilyen tusfürdőt, mert vicces az illata és kipróbálná, de ez nem azt jelenti, hogy fél litert akarok elhasználni belőle (főleg, mert én egyszerre egy, de maximum kétféle tusfürdőt használok). Jó lenne, ha lehetne kapni belőle mondjuk utazó méretet is.

Szerk.: Korábban írtam, hogy szerintem szárít, de azt visszavonom, egész jól bírja a bőröm, nem rohanok utána testápolózni (mint pl. egy Balea tusfürdő után...). Illetve 3 hónapja használom majdnem napi szinten (mert 2 másik tusfürdőm is használatban van - ami persze pont ellentmond annak, amit fent írtam, de ilyet tényleg szinte sosem csinálok, az egyszerre egyet elv híve vagyok -, de nyáron ugye naponta többször is lezuhanyozik az ember), és mivel kevés is elég belőle, még mindig megvan, ez nálam durva rekord.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Kis vicces cucc, tényleg kólaillata van, ami feldobja a fürdést.
DE

Nuvola

2019. június 8.

Ártalmatlan hangulatmódosító igazi kólaillattal. Néhanapján olyan sokat segít az ilyesmi, hogy ki fogom próbálni még más illatban is, mert a boltban szimatolgatva ígéretesnek tűntek a Treacle Moon tusfürdői. És igen! Kéretik testápolót is gyártani mellé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

pont

2019. május 6.

kólaillatú tusfürdő?! úristen, rögtön tudtam, hogy kell, amint megláttam. nyilván az illata a legnyagyobb előnye, aki szereti a kólát, az ezt is imádni fogja. ezen kívül egy átlagos tusfürdő, engem nem szárított, nem irritált, mondjuk nincs is nagyon problémás bőröm. elég nagy mennyiség, szóval ár-érték arányban szerintem rendben van. igazából nem tudok róla rosszat mondani, esetleg lehetne kicsit tartósabb az illata (és miylen jó lenne, ha létezne hozzá tartozó testápoló).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Sheila

2019. január 16.

Igazi kóla illat, zuhanyzás közben szinte megszomjazik tőle az ember, imádom! Hatalmas kiszerelés, úgyhogy eléggé megérte, lehet hogy megunom a végére, de sebaj. Nekem nem bántja a bőrömet, úgyhogy egyelőre egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Gina19

2019. január 10.

Müllerben vettem, máshol még nem is láttam. Az illata valami szenzációs, tényleg hamisítatlan kóla :D A színe viszont nagyon bizarr, mivel sötétbarna, így olyan mint... inkább nem is mondom, hogy milyen.. :D és eléggé viszketek, miután ezzel tusolok, ami meglepő, mert eddig semmi gondom nem volt a márka tusfürdőivel, sőt, a kedvenceim. Hát ez a mámorító illata ellenére sem lesz az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)