Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő százszorszéppel és almavirággal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

Tvylvis

2019. július 29.

Nekem pont az illata tetszik rettentően! A százszorszépnek nincs illata, az almavirágnak sem nagyon, így nem igazán tudtam, mit várjak (azonkívül, hogy a márka előszeretettel alkot jó intenzív, művi illatokat). Édeskés, üde illata van, leginkább a mézvirágot juttatja eszembe. A vízben még sokkal frissebb lett az összhatás, kifejezetten tetszett. Nem irritál, de szárít, nekem mindenképpen kell utána testápolót használnom. Azt kell mondjam, eddig ez a fürdősó tetszett leginkább a márkától, vettem is belőle utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Vivus94

2019. július 17.

Szép sárga lesz tőle a víz, habból kicsit többet és tartósabbat vártam, de azért így se volt vele probléma. A bőrömnek jót tett, nem szárította, nem hagyott maga után semmilyen ragadós vagy hasonló érzést. Funkcióját körülbelül ugyanúgy tölti be mint a termék társai a márkától. Az egyetlen dolog, ami miatt nem tetszett teljesen, az az illata. Számomra ez kicsit nagymamás, így maradok inkább egy másik illatú testvérénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hexyldecanol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Színezék. Narancssárga.