Treaclemoon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vattacukor1990, az összetevőket feltöltötte: poisonvert, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Kézkrémek

Barackolaj és E-vitamin tartalmú kézkrém, amely puhává varázsolja a száraz kezeket.

Bőrgyógyászatilag tesztelt, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Edo88

2022. április 13.

Nagyon aranyos illata van. Főként télen használom, nyáron nekem nagyon tömény. Nem vagyok az a berepedezősen száraz bőrű a kezeimen, így nem tudom, hogy aki érzékenyebb annak mennyire teszi a dolgát vagy esetleg csípi e a sok illatanyag miatt!? Nekem mindenesetre bevált. Talán kicsit csúszós érzetet hagy maga után, de még nem nagyon találtam olyat ami nem. Még mindig jobb minta ragadna :)

Update: tényleg mentes, valami mentes mert nagyon hamar megromlik. Általában kibírnak egy fél évet legalább a kézkrémjeim mire elfogynak, de van hogy váltogatom és van amit csak télen használok pl. NA ez fél év után avas. A lábamra elhasználom, ne menjen kárba. Nem az ő hibája. Csak ha valaki venne ilyet, igyekezzen időben elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Isla

2021. június 30.

A guszta csomagolása és a nosztalgikus mentolos pehelycukorillata miatt vettem meg. Sajnos nekem is hamar megromlott, de már előtte sem szívesen használtam a konkrétan nem létező hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Formidable

2021. január 25.

(2020. március 1.)
A csomagolása és az isteni illata engem is régóta izgatott, míg végül oda jutottam, hogy végre megvegyem.
Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, viszont szépen hidratál, és kézmosás után sem érzem azt, mintha semmit nem csinált volna.
Nekem az illata a kezemen is ugyanolyan, mint a flakonban, imádnivaló, édes és leheletnyit mentolos egyszerre. (Sokan panaszkodtak már az illata megváltozására, ezzel kapcsolatban az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy romlott terméket vettek/megvétel után nem sokkal megromlott? Hiszen ezeknek van egy felbontás utáni szavatosságuk, márpedig a cuki csomagolás miatt a drogériákban ezeket állandóan kibontják, neadjisten ki is próbálgatják...)
A gyors beszívódása, a hidratálása és a praktikus csomagolása miatt a kabátzsebemben mindig velem van, sosem okozott csalódást. :)
Ajánlani tudom másoknak is, nekem csodaszer!

Update: 2021. január 25.
Majdnem biztos vagyok benne most már, hogy az illatára panaszkodók sajnos romlott terméket foghattak ki. :( Mikor a legeslegutolsó kis adagokat használgattam el belőle, én is tapasztaltam, hogy az illata megváltozott, eltűnt az édesség, és helyette egy kellemetlenebb szag vette át a helyét (nem volt elviselhetetlen, illetve kis idő után nem is éreztem már, csak akkor enyhén, ha direktben megszagoltam a bőrömön). Nekem ez december környékén következett ez be, mikor már kb. egy éve megvolt. Valószínűleg idővel tényleg valami baja lesz, és ha olyat vesz az ember, amit korábban a boltban már kinyitottak, akkor ez hamarabb következik be... :/
A csillagos értékelésből mindenesetre nem vonok le, mert eddig ennél jobb kézkrémet nem találtam, csak érdemes arra figyelni, hogy melyiket vesszük le a polcról, illetve ne nyitogassunk ki mi sem olyan terméket, amit aztán nem veszünk meg, csak mert olyan finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

(2020. március 1.)
Ajánlani tudom másoknak is, nekem csodaszer!

Update: 2021. január 25.

Brigoca

2020. július 9.

Akciósan vettem, nagyon tetszik az illata, ami gömbrágóra emlékeztet. Nem tudok vele betelni. Nálam ez a kis kiszerelés is sokáig kitart, mert nem vagyok nagy kézkrémes. Szerintem ugyanúgy hidratál mint bármelyik kézkrém, viszont hamar beszívódik és kis mennyiség is elég. Érdemes kipróbálni azoknak, akik szeretik az édes illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

tundying

2020. február 17.

Akciósan vettem és bevallom a csomagolás miatt, mert ha kifogy , akkor tudok bele tenni mást. Meg úgy gondoltam, hogy kézkrém mindig kell.
A flakonból megszagolva az illata is tetszett, de használva sajnos olyan, mintha egy körömlakklemosó lenne... legalábbis az illata engem arra emlékeztet. Erőteljes és nem túl kellemes:( Hidratálása sem a legjobb. Kisebb szárazabb részek vannak a kézfejemen, de nem igazán csinál vele semmit. A 2 pontot a flakonra és a hipergyors beszívódóképességére kapja. Nagyjából ezek a pozitívumai. Ha teljes áron vettem volna, akkor nagyon mérges lennék, így "csak" csalódott vagyok. Tanulság: nem minden arany, amit aranyáron kínálnak. :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

norkak

2019. december 20.

Az üzletben nagyon megtettszett az illata, így gyorsan meg is vettem,azonban használatról használatra egyre inkább elment tőle a kedvem. Számomra nagyon mű illata lett, pár használat után már egyáltalán nem tetszett az illata,sőt, nagyon nehezen tudtam magam rávenni, hogy elhasználjam. A márka többi kézkrémével ellentétben ezután nehéznek éreztem a bőröm és ragacsos is lett tőle, nagyon soká akart beszívódni. Nem veszem újra, örülök, hogy végre elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Moni1980

2019. december 17.

Féláron volt a DM-ben, és nem tudtam ellenállni a helyes kis csomagolásnak meg a fincsi édes illatnak. A tubusból kinyomva és felkenve viszont más lesz az illat. Engem az Augmentin szirupra emlékeztet (Penicillin tartalmú gyerek antibiotikum). Nagyon könnyen beszívódik, teszi a dolgát, de nagyon száraz kézre már kevés lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 17.

Mesilla

2019. április 25.

Véletlenül láttam meg, hogy van új illat, megszagoltam és megvettem. Imádni való az illata, és még felkenve is szeretem. Mint a gyerekkori gyümölcsös rágók, némi mentollal. A bőröm is szereti, bár nekem nem problémás a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

anitaanett

2019. április 22.

Amint megtudtam, hogy van új illatban az egyik kedvenc kézkrémem már mentem is megvenni. :D Eddig a Wild Cherry Magic-et használtam és annak imádtam az illatát! Anno az a változat is a design-ja miatt fogott meg elsősorban, de tökéletesen meg voltam elégedve a kézkrémmel is. Remekül hidratált és nagyon sokáig elég volt.
Először az Ice Bon Bon is tetszett...kb 1 hónapja használom már és még mindig nagyon sok van benne. A hidratálása szintén jó, mint a másik verziónak, kevés is elég belőle, hogy tegye a dolgát. Sajnos az illata miatt azonban 2 csillagot le kell, hogy vonjak. Pár használat után kellemesnek találtam, igaz a mentolhoz semmi köze, de tetszett. Most már nagyon furának érzem, anyám is kipróbálta már és őszerinte nagyon büdös és mindig, mondja, hogy vigyem a közeléből. :D
Nem valószínű, hogy újra fogom venni, már elgondolkodtam, hogy veszek egy másik kézkrémet, mert kezd engem is zavarni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

PaNel95

2019. március 5.

A DM-ben láttam meg a múlthéten. Akkor csak megszagoltam, számomra nagyon jó illatú, elég édes, rágógumi, tuttifrutti illata van. De nem vettem meg, mert a mályvacukrosból van még. Viszont visszamentem érte...
A termékcsaládnak eddig csak a mályvacukros kézkrémjét használtam, mert annak az illata jobban bejött, mint a gyümölcsösöké, így ezzel tudom csak összehasonlítani.
Az állaga ennek hígabb, nem annyira sűrű, mint a másiké, pedig az sem egy testes, sűrű krém. Villámgyorsan be is szívódik, ami tök jó is lenne, de ezzel olyan is, mintha semmivel nem kentem volna be a kezem. Nekem szerencsére nem szárazak a kezeim, ilyenkor hidegben sem vészesek, úgyhogy nekem a mályvacukros hatása elég is és szívesen is kenegetem azt többször is egy nap. Illetve az után puha a kezem és minimálisan van rajta egy kis réteg, ami nekem egyáltalán nem zavaró. Viszont ezzel bekenve a kezem tényleg olyan, mintha semmit sem csináltam volna vele. Nincs puha érzete a bőrömnek, nem érzem, hogy bármi lenne rajta, ami esetleg védőréteget képezne a hideg ellen.
Egyetlen egy dolog miatt érzem, hogy használtam, mégpedig az illata miatt. Sajnos! A tubusból szagolva nagyon tetszik az illata, de felkenve a kezemre nagyon büdös... Mű, gejl, semmihez sem hasonlítható szaga (!) van, valami tömény édes utóillat mellett. Nekem ez nagyon nem jön be. Hiába kenek nagyon keveset a kezemre, akkor is átváltozik erre a szagra, szóval nem azért olyan, mert túl töményen kentem volna be a kezem.

Sajnos erre nem tudok 1 csillagnál többet adni. Még az illata (szaga) csak hagyján lenne, ha a hatása rendben lenne. De rajtam abszolút semmilyen hatása nincsen, mintha nem is használtam volna semmit sem rögtön azután, hogy beszívódott (ami amúgy gyorsan megvan).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.