Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

babackaa

2015. december 16.

A raspberry csaladot hasznaltam eddig ami 5* volt szamomra,szerintem ennek melto helye lesz mellette😍 mar most imadom a testapolojaval egyutt kaptam es hasznalom 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Betti92

2015. november 24.

Most használtam el egy flakonnal, szóval gondoltam megírom a véleményem róla. Az illatát imádom, mintha eperben fürdenék :D Nem szárítja a bőröm és fürdés után még elég sokáig illatozok tőle. Legszívesebben megenném annyira finom az illata :) Tescoban 990Ft volt ha jól emlékszem, Müllerben pedig 1200-1300Ft körül van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Színezék. Lilás piros.