Treacle Moon

Ár:   895 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emiii, Módosítva: 2019. február 6.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló shea vajjal és avokádó olajjal száraz bőrre. Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt.

Nem tartalmaz szilkont, parabént

Vegán

tsibus

2019. április 9.

Az extravagáns növényillatától odáig vagyok. Engem frissen kaszált fűre emlékeztet. Kell vele dolgozni, hogy a bőrbe kerüljön, és ne a ruha szívja be az egészet, de megéri, mert selyem lesz tőle a bőr. A tubusos kiszerelés külön piros pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Polipka

2019. február 27.

A Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre és a Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre után a 3. számú kedvenc. Az én száraz bőrömre csak nyáron hatásos. Uborkás illata van, ami biztos sokaknak nem tetszik, velem ellentétben. Jól beszívódik. Müllerben vettem, lehet hogy kifutó termék, mert a gyártó weboldalán sincs fent, és a polcon is már csak 2 volt. Gyorsan megvettem az egyiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.