Treacle Moon

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 12.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Krémtusfürdő szerecsendió és kávétorta illattal. Gyengéd a bőrhöz, sok és finom habot képez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

silence

2019. augusztus 5.

Huhh...... hát nem szívesen pontozok le ennyire terméket, és kevés tisztálkodási termékre mondtam ilyet, de ez egyszerűen ELVISELHETETLENÜL, gyomorforgatóan rossz!!!
Imádom a kávét, imádom a kávés tisztálkodási szereket (tusfürdőket, testápolókat) és a kávés jegyeket tartalmazó parfümöket is. Ráadásul eddig a Treacle moon termékeket is előszeretettel vásároltam...... de ez?????? 😱 Valami elviselhetetlenül büdös (már elnézést, de nem tudom máshogy kifejezni), nekem úgy felfordult a gyomrom tőle, hogy inkább kidobtam, mert még folyékony szappanként sem tudtam elhasználni (gondoltam, akkor majd nem lesz annyira émelyítő, mint a testemen).
Azóta nem vettem - és nem is szándékozok újra Treacle moon terméket venni.....
Sajnos ezt nagyon elszúrták 🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Azóta nem vettem - és nem is szándékozok újra Treacle moon terméket venni.....
Sajnos ezt nagyon elszúrták 🙄

nicorosie

2018. március 28.

Hat ez valami csoda, a coffe lover-eknek tuti befuto ez a termek!

Update:
használat után nem tart sokáig az illata, de finom krémes az állaga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Hat ez valami csoda, a coffe lover-eknek tuti befuto ez a termek!

Update:
használat után nem tart sokáig az illata, de finom krémes az állaga

BlindedByLipstick

2018. január 28.

Aki az igazi(!) kávét szereti, az messze elkerüli ezt a förmedvényt. A szaga olyan, mint az olcsó kávékrémes bonbon, ami a boltok polcán hónapokig, ha nem évekig porosodik, mire valaki megveszi, és az első harapás után megy a kukába. Én kávé nélkül létezni nem tudok, emiatt is örültem meg, amikor megláttam a Müller polcán ezt, aztán megszimatoltam, és fúj. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.