Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   60 ml és 350 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   60 ml és 350 ml
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Szerecsendiós keksz illatú testápoló tej. Mandulaolajjal táplálja a száraz bőrt, ami újra puha és sima lesz.

Juccimo

2019. június 2.

Az illata miatt 5 csillag, mert brutálisan jó és nagyon-nagyon tartós (és ajándékba kaptam).
Egyébként mint testápoló, azt tudom elmondani róla, amit a vaníliás társáról: először kifehéredik, és kis idő, mire beszívja a bőr, ellenben nem hidratál igazán jól. A nehéz illata miatt télre ajánlott, de hidratáló hatása egy szárazabb bőrnek nem elegendő.
Hiányozni fog, ha elfogy, de mivel másfél éve használom (mert egyszerre annyira SOK, hogy rendszeres használatra nem tudom elképzelni), és még mindig a nagy része megvan, így egy darabig még biztosan meglesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Dhewilgirl

2019. február 18.

A pici kiszerelést találtam csak belőle. Isteni illata van, de nagyon hamar elillan és nagyjából semmit nem hidratál :( Szóval ez nekem csak egy gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Candy21

2018. június 20.

Nagyon jó ez a testápoló gyorsan beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet. Jól hidratál az illata nagyon finom engem a jeges kávé illatára emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Ennie86

2018. január 27.

Fantasztikusan jó illata van. Nem csak sima kávé, hanem szerecsendiós. :) Aki szereti a kávés dolgokat, annak kötelező! :)
Nagyon jól hidratál. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Nagyon jól hidratál. Kevés is elég belőle.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.