Treaclemoon

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   online, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Fűszeres szilva és vaníliasodó illatú krémtusfürdő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

silence

2018. október 22.

A testápolójával együtt használom, mostanában ez a kombó az 5 csillagos kedvencem 😋😍
A Treacle Moon termékeket előtte is használtam és mindegyiket szerettem is finom édes, gyümölcsös illatuk és kiváló hatásosságuk miatt.
Ezt a fűszeres szilva tusfürdő és testápoló kombót kb. 1 hónapja vettem, de eddig tartogattam a fürdőszoba-szekrény mélyén, vártam, hogy beköszöntsön az ősz, a hűvösebb idő.... most, hogy pár napja elővettem őket és teszteltem, azonnal szerelem is lett a dologból! (remélem nem szüntetik ezeket is be, mint sok más elődjét 🤨)
Nekem ennek a tusfürdőnek az illata nagyon hasonlít a DM-nek a Balea rebarbara&vanília testápolójához! Mintha felfedeznék benne egy kis rebarbarát, vaníliát, fahéjat, almát és szegfűszeget. Nem tudom, hogy eredetileg mik vannak benne (lehet, hogy nem is ezek), de én ilyennek érzem ☺️
Ez egy nagyon szuper tusfürdő, jó tisztító hatással, és ami nekem nagyon fontos; nem szárítja ki az egyébként extrém száraz bőrömet akkor sem, ha véletlenül nincs időm tusolás után testápolózni.
A csomagolás is praktikus, kényelmes, az illat pedig egyenesen mennyei! 😋
Szóval számomra csillagos 5-ös, a testápolójával együtt szenzációs párosítás, a finom édesen gyümölcsös friss illat kitart rajtam órákon át! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

A csomagolás is praktikus, kényelmes, az illat pedig egyenesen mennyei! 😋

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.