Best of Beauty 2019

Treacle Moon

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolás

Tahitiről származó vulkáni homokot tartalmaz, ami gyengéden radírozza a bőrt.

PinkMcFreeze

2019. június 16.

Én leszek a rossz lány az értékelések között, de ez van 🙂 Több hónapig tartott mire elhasználtam, mert felváltva több testradìrt használok, amivel szerintem nincs is különösebb gond. Volt egy időszak mikor csak kéthetente használtam az első 1-2 hónapban, majd félre tettem egy kis időre. El kell mondanom az illatért odavagyok, mert édes, cukorkás, gumicukros imádnivaló. Aztán megint elővettem és rettenetes illata lett, nem szìneződött el, nem változott meg az állaga sem, de az illata átváltott egy szörnyű műanyagos iszapos illatba 😮 Sajnáltam kidobni, ezért egy alkalommal elhasználtam amennyit tudtam és maradékot kidobtam. A szemcséi finoman radìrozták az arcom és testem, de nem értem mi történt vele állásában ☹ Ìgy csak úgy tudom ajánlani, hogy akkor vegyétek meg ha el is használjátok rövid időn belül, de én sose tapasztam ilyet az előtt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Ennie86

2019. január 4.

Imádom a tracle összes termékét. :) A vicces rajzok + felíratok miatt egyszerűen nem lehet mellettük szó nélkül elmenni. :)
Na de a termékről: isteni finom, frissítő grapefruit illata van. Kíméletesen, de alaposan radíroz. Nem tudok belekötni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Elkofen

2018. október 17.

Olyan bőrradírt kerestem testre, ami erősen radíroz, mint a tengerparti homok és megfizethető árú. Ezt választottam a Müllerben, bár ez egy bőrradíros tusfürdő.( A sárga színű, dinnyeillatú változata nem vonzott így ősszel.)
Remekül radíroz, mert nem csak elvétve vannak benne a szemcsék, hanem sűrűn. Heti egyszeri jó erősen radírozás után finom puha lesz a bőr. Testápolót ajánlatos utána használni. Arcra én nem használnám, mert szerintem arra kissé durva lenne.
A gyümölcsös illatok kedvelőinek való, mert fincsi grépfrút illatú. Az ára megfizethető és nekem ráadásul sokáig elég. Az erős sötét pink színétől sem kell megijedni, mert nem hagy nyomot a kádon.
A flakonja cuki a malackával és a jópofa feliratok most sem hiányoznak a csomagoláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.