Treacle Moon

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Vanília ölelgető illata, bőrkímélő hatás, dermatológiailag tesztelt, nem tartalmaz állati eredetű összteveőket, parabéneket vagy szilikont.

Dea

2018. november 18.

Nagyon édes,cukros,süti illata van, ami nekem annyira nem jön be, ezért nem venném újra, de nem pontozom le,mert másnak lehet pont ez tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Merlotwine

2016. november 23.

Mindig megveszem az új tusfürdőket ettől a márkától, nagyon szeretem az illatukat, ezért vettem egy testpermetet is, de sajnos ez nem olyan jó, mint a tusfürdők. :(
Joghurt illata van, igazából elsőre finom, de nem tartós, és inkább olyan kaja illat jut róla az eszembe. Én is csak légfrissítőnek használom. Vannak sokkal-sokkal jobb testpermetek (pl. Victoria's Secret)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

anetta.filip

2016. július 6.

Ezt a terméket jelenleg csak a Müllerben láttam, ott vettem meg 795 Ft-ért.
Kifújáskor narancsos-krémtúrós, vagy valami ilyesmi illata van, ez pár perc után elpárolog sajnos, és az én bőrömön marad a vanília illat.
Az tart egy pár órát max.
Nem a legrosszabb testpermet tartóssága szempontjából, mondjuk nem is a legjobb. Édes vanília illat kedvelőinek ajánlott. Nekem személy szerint a rózsás az újravevős, de azért kap mondjuk 4 csillagot, mert ennek a terméknek az összetevői sincsenek agyon bonyolítva, s mennyiségre is hozza a normál átlagot (200ml)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

Ezt a terméket jelenleg csak a Müllerben láttam, ott vettem meg 795 Ft-ért.
Az tart egy pár órát max.

nikolett

2016. április 26.

Én imádom. :D Lassan már nevezhetem magamnak elfogultnak a Treacle termékekkel kapcsolatosan, a kedvenceim. Ennek a permetnek isteni illata van, felidézi nekem a régi Fruttini narancsos testpermetét, amiért odáig voltam meg vissza. Kicsit kárpótol, amiért kivonták a forgalomból. Nem érzem olyan sokáig magamon, de nem is ez a feladata ennek a kis édességnek, nem parfüm. Ezt - ha kis táskát hordanék, amiben tuti nem borul fel és folyik ki - magamnál hordanám és tízpercenként megfürdenék benne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

krémparádé

2016. április 7.

Nem tudom hova tenni. Néha friss fantás-túrós süti illata van, néha pedig petrezselyem. Magamon nem szeretem annyira, légfrissítőnek viszont tökéletes...nem tudom, megtartsam-e. Csakis az édes illatok kedvelőinek ajánlott.
Nagyon szupi a csomagolás, a feliratok rajta pedig viccesek: "Egyébként ezt a terméket nem lehet megenni...nem is ízlene." :)) "Csak saját magunkon teszteltük, állatokon nem." vagy "Természetesen tudjuk, hogy az igazi szépség belülről fakad, de ettől függetlenül a mi csodálatos alkotásunk megcirógatja a bőrödet és a lelkedet."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.