Treacle Moon

Ár:   €1.25   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 31.

Ár:   €1.25
Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő fügével, gránátalmával és vaníliával. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

K1Ani

2019. január 23.

Számomra elég erős vanília illat jön át, de úgy látszik mindenkinek más. Nagyon szeretek ezzel pancsolni a kádban. Illatot habot és különböző színt is ad a víznek. :) Best márka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Ennie86

2018. január 24.

Teljesen bele vagyok szerelmesedve a treacle moon dolgokba, így nem volt kérdés, hogy kipróbálom e. :) Furcsa volt, hogy por állagú. Beleöntöttem a kádba és elkezdtem rá engedni zuhanyból a vizet. Csodás illata van és nagyon szép lilás/kékes színe van a víznek tőle. Nagy habot képez, ami tartós is. Imádtam! :) A fél tasak elég is volt. Nem kérdés, hogy a többi illatot is kipróbálom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Tvylvis

2017. december 23.

A lila tasak és a név miatt levendulás illatra számítottam (persze nem szerepel a tasakon, de azt nem is igazán figyeltem). Elég művi és nagyon intenzív illata van, nem annyira az én világom. Viszont ha valaki szereti a márka termékeit, nem fog csalódni. Édes illat, leginkább puncsra emlékeztet. Sok és hosszan megmaradó habot képez. Nem irritál, de az én bőrömet szárította kicsit, kötelező utána a testápoló. A Kneipp, a Tetesept és a Dresdner Essenz termékei nekem jobban tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.