Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő himalájai lonccal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

szeliger

2019. május 19.

Jól megjártam ezzel a fürdősóval, részben a magyar forgalmazó, részben az én hibámból. A magyar feliratot ugyanis úgy ragasztották a hátuljára, hogy az éppen útban van ahhoz, hogy a megjelölt helyen a tasakot fel lehessen tépni. Egyébként szinte mindig leszedem ezeket a feliratokat, de most valamiért kimaradt és nem számítottam arra, hogy masszív műanyag a matrica. Ahogy elkezdtem megnyitni, sehogy sem engedett, aztán hirtelen mégis beszakadt, a kékes-szürkés színű fürdősó egy része pedig repült minden irányba, a mosdó felé, ahol nedvességgel érintkezve rögtön lila pacák lettek, a kontaktlencsetokra, a fürdőszoba szőnyegre, szóval lett nagy mérgelődés. Azért még maradt a tasakban is jócskán, úgyhogy el tudtam készíteni vele a fürdővizet. A fürdősó kissé lassan oldódik, de végül maradéktalanul eltűnt. A víz lilás árnyalatú lett, a hab fehér és szép nagy, csak valamiért nem olyan tartós. viszonlag hamar szétpattogzott. Az illat finom édes, az oldódás után is jól érezhető. A tasakot nem dobtam ki rögtön, a baleset után félretettem a mosdó szélére, még másnap reggel is finom édes illat lengedezte be a fürdőszobát. Az illat tetszik, de a rózsaszín orchideás illata nagyobb kedvenc, úgyhogy ha valamelyiket újra is veszem, az inkább az orchideás lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 19.

Tvylvis

2018. november 3.

Eddig ez a legjobb fürdősó a márkától, levett a lábamról. Azt tudtam, hogy jó erős, művi illata lesz, a márkának ez szinte a védjegye. Ez az illat viszont nem túl erős, a vízben pedig hihetetlenül jó frissességet kap. Egyébként parfümös, lila illat, szerintem sokan szívesen használnák parfümként is. Jó volt benne elmerülni. Maga a fürdősó nem irritál, de nekem mindenképpen kell utána testápolót használnom, szárít kissé. Ettől függetlenül fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.