Treacle Moon

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaphoto, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Az összes csillag közül a legnagyobb mögött egy csoda-cseresznye-világ található... cukorszarvú lények élnek itt, akiknek gyönyörű mesékkel van tele a fejük. Természetesen tudjuk, hogy a valódi szépség belülről fakad... ettől függetlenül isteni készítményeink simogatni fogják a bőröd és a lelked. Mindenkinek, akinek szívügye a bőre és a környezet: bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Vegán. Ebben aztán keresheted a szilikont és a parabeneket.

reka114

2020. július 15.

Az illatát nagyon kedvelem, szeretem az adagolóját is, ki tudok nyomni belőle éppen annyit, amennyire szükségem van. Állagra kicsit folyós, plusz nekem túl színes, a fürdőszoba csempéjén nem szeretem meglátni a foltokat miatta ☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

norkak

2019. december 20.

A kézkrém testvére után vettem meg, nagyon jó döntés volt, ugyanis az illata ennek is nagy szerelem. A száraz bőrömet remekül hidratálta, sokáig elég, így ár-érték arányban is megfelelő. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

pannafuresz

2019. november 17.

Szerintem kellemes cseresznye illata van, ami kicsit emlékeztet a gyerekkoromban kedvelt rózsaszín rágógumira. Szeretem a szilikon és paraben mentes termékeket, így bár a csomagolás hívta fel a termékre a figyelmemet, nem bántam meg a vásárlást mert nagyon sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

An90

2019. november 15.

2019.02.19. - Ajándékba kaptam, az üvegben szaglászva finom illata van, a Hubba Bubba rágóra emlékeztet. Ma kipróbáltam és nem azt az illatot kaptam, amit vártam. A fürdővízben nem a finom cseresznyés illata érződik, nekem inkább valami férfias illat jut eszembe róla. Eddig csalódás, de még barátkozom vele.
2019.11.15. - Használgatom azóta, a fele már kb. elfogyott, de továbbra is csalódás nekem az illata. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra, sem ajándékba, szerintem más illatban sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Sisszy

2019. október 1.

Brutálisan mű cseresznye illata van, de nekem ez tetszett. Jól habzik, sokáig érezni az illatát és nem mellesleg állatkísérlet mentes. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kingucii

2019. szeptember 1.

2018.szeptember 10
Ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem. Finom az illata és tartós is! 😊Sokáig elég, 1500 Ft körül van, viszont nem pár hétig tart, hanem hónapokig!
Tetszik, hogy bőrkímélő, mert nekem elég érzékeny bőröm van.

Update, 2018.szeptember 1.
Nagyon imádom az illatát azóta is, rengetegszer újravásároltam. Mindig van itthon egy ilyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

2018.szeptember 10
Tetszik, hogy bőrkímélő, mert nekem elég érzékeny bőröm van.

Update, 2018.szeptember 1.

sprefectesse

2019. április 22.

Ajándékba kaptam, és imádom az illatát, bár fürdés után nem nagyon érezni, viszont gyűlölöm, hogy fog. Egyrészt a fürdőkádat, ha nem öblítem ki rendesen a fürdőpamacsból (vagy minek hívják azt a hálós cuccot?) és lecsöpög, másrészt van egy-két extrém száraz folt a bőrömön, mint pl a könyökömön, és azokat is, nem is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Dhewilgirl

2019. február 27.

Csalódott vagyok. Hónapokig szaglásztam minden alkalommal a DM-ben, végül karácsonyra kértem ezt ajándékba, mert magamtól biztos nem vettem volna meg ennyi pénzért (még akkor se, ha 500 ml, ez az 1500 Ft-os ár akkor is ingerküszöbön túli). Fürdéskor viszont...Szinte semmi. Bár fürdés közben is alig, utána viszont semennyire sem érződik. Olyan mint egy átlag Balea tusfürdő, sőt... Szóval itt most a csalódottság is bőven elvitt csillagot. De azt hiszem az egész márkáról ugyanezt tudom elmondani, tégelyből szaglászva tök jó, megveszed, és egy nagy semmit kapsz cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nemrég fogyott el, nagyon szerettem. Isteni Maoam illata van, jól habzik, habfürdőnek is tökéletes. Kb 4 hónapig használtam egy üveget, pedig nem sajnáltam, sokszor használtam kádfürdőhöz is, szóval nagyon gazdaságos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

mafalda

2018. november 13.

Mennyei illat, olyan boldoggá tevő! Egyébként is szeretem ezeket a tusikat, meg jók a felirataik is! 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)