Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dnelli, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A ragyogó Gel-Look fedőlakk csillogó réteget képez a körmön és megakadályozza a körömlakk idő előtti lepattogzását. Vigye fel egyszer a megszáradt körömlakkra.

Vegán termék.

alexandraporcelain

2017. december 13.

Nagyon jó, könyen szárad, és sokáig fent marad tőle a lakkom, nem pattog le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Nagyon jó, könyen szárad, és sokáig fent marad tőle a lakkom, nem pattog le.

SMH

2017. október 16.

Fél áron sikerült megvennem, úgy voltam vele, a 450,- Ft-ot nem sajnálom akkor sem ha kiderül, hogy rossz termék. De kellemesen csalódtam, mert gyorsan szárad, szép fényes és nem lesz buborékos, mint sok más drágább fedőlakk. Az állaga is olyan amit szeretek, se nem túl híg, se nem túl sűrű. Én ajánlom mindenkinek egy próbára, ha még találtok az üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

lenizsu

2017. szeptember 20.

Könnyű használni. Gyorsan szárad. Teszteltem más fedőlakkal a teljesítményét, és nagyon jól teljesített. Abszolút megéri, mondhatni ár-érték arányban verhetetlen. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Zzzz

2017. szeptember 9.

Fél áron vettem gondoltam ennyiért megéri kipróbálni. Nagyon jó fedőlakk, gyorsan szárad, szép fényes az eredmény kb 2 napig ami nekem bőven elég és plusz hogy nem rontja el a nyomdázást. Teljes áron is megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)