Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Selymes, lágy textúrájú arcpirosító a friss és ragyogó arcbőrért.

Ár: 300 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
500 Ft Trend It Up Arcpirosító
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
dundicat

2019. november 17.

Meglepett, hogy milyen szuper ez a pirosító, hiszen nagyon olcsó. Szép a színe, viszonylag tartós es természetes hatást kelt. Simán kibír egy egész napot a munkában. Mivel olyan fehér vagyok, mint egy vámpír, azért használom, hogy kicsit egészségesebb színű legyen az arcom és erre tök jól beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Puszedli83

2019. szeptember 19.

A 010-es árnyalatot vettem meg,400ft volt. Nagyon szép természetes színe van, nem lehet vele túlzásba esni. Nagyon jó vétel volt, biztos fogok még venni más árnyalatban is, akár teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Ayanna

2019. szeptember 4.

Az itteni vélemények miatt szereztem be, nagyon jó kis pirosító. Nem túl pigmentált, így nehéz vele bohócarcot alkotni, de azért nem is kell 20 réteg ahhoz, hogy látszódjon. A csomagolása szép, a színek nagyon szépek, természetes hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

patrisha

2019. szeptember 4.

Első pirositom, de nagyon jo. Bementem a dmbe, eloszor essencenel neztem szét, de elfogyott, mert epp akcios volt. Aztán a trend it upnal is volt egy akcios, azt hittem valami feltuno szin, de nem, a 010-es 399 ft volt, nyilvan vettem is belőle. Még jobb is hogy ezt vettem mert ez a marka szimpatikusabb sokkal.
Első benyomásra csodaszép természetes és pigmentalt. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Első benyomásra csodaszép természetes és pigmentalt. ❤️

kisstundi99

2019. július 11.

Nekem bejött. Nagyon szép színekben kapható. Szerintem mindent tud amit egy pirosítónak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Stenico

2019. június 18.

Teljesen meg vagyok elegedve vele, az ara egy vicc, szep a szine, egyenletes-matt-selymes a fedese es egesz nap kitart: Kell ennel tobb? Meg a csomagolasa is rendben van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Anheszenamon

2019. június 17.

Nagyon nagyon szeretem ezeket a pirosítókat. A 010-es egy gyönyörű természetes árnyalat, amivel nehéz túlzásba esni. Leginkább a Maybelline Face Studio Master Blush Pink Amber pirosítómra hasonlít, amit szintén imádok. A 065-ös egy csodás, sötétebb, bogyós gyümölcs árnyalat és szintén nagyon szívesen használom. De a 3 meglévő Trend it up pirosítóm közül legnagyobb kedvencem a 055-ös. Nagyon szép diszkrét szatén fénye van. Sehol egy csillám, csak egészséges bőrfényt ad. A színe is nagyon tetszik, legszívesebben ezt használnám minden nap. (rengeteg pirosítóm van, nem szeretek egynél leragadni mert akkor nyomaszt, hogy a többi csak kihasználatlanul hever a fiókban) Egyébként is szeretem a TIU termékeket, majdnem az összes bevált amit próbáltam a márkától, de ezek a pirosítók tényleg kiemelkedően jók. Ha csak egy terméket ajánlhatnék a márkától akkor ezt mondanám. Még nap végére sem kopik le, nagyon szépen tartja magát, persze halványodik, de 1000 Ft-ért úgy gondolom, hogy ez nagyon jó teljesítmény. Nagyon megéri az árát és sokszor akciósan is hozzá lehet jutni, ilyenkor 700 Ft-ra szokták leárazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

stimea

2019. június 13.

Korábban egyáltalán nem használtam pirosítót de egy nap úgy döntöttem,hogy veszek egyet ebből a termèkből,hiszen a kedvező ára miatt nem sajnáltam volna,ha el kell ajándèkoznom kihasználatlanság miatt. Milyen jól tettem,hogy megvettem! Kellemes színe ès tartóssága miatt a napi sminkrutinom szerves rèszèvè vált, nagyon megkedveltem! Bár nekem nem tart ki a nap vègèig így is szeretem használni. Egy visszafogott, egèszsèges pírt ad az orcáknak, nekem mèg nem sikerült túlzásba esni vele. Bátran ajánlom bárkinek akár táskába dobósnak is ugyanis elèg masszív a csomagolás.
Ár-èrtèk arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Ár-èrtèk arányban nagyon jó!

nayao

2019. június 5.

Imádom! Kitűnő ár-érték arány, nagyon szépen lehet vele dolgozni/építeni, és szépen pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

patvik

2019. május 7.

IMÁDOM. Annyira finom és természetes hatása van. A 010-es árnyalatban van meg, hű társam a mindennapokban, nem tűnik el az arcomról órák elteltével sem, maximum halványodik kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate