Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Selymes, lágy textúrájú arcpirosító a friss és ragyogó arcbőrért.

Ár: 300 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
500 Ft Trend It Up Arcpirosító
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

amyherczeg

2020. június 20.

Nagyon szép természetes pírt lehet elérni vele. Tetszik, hogy nem tolakodó és csillámos. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Darsa

2020. június 12.

Mintha nem is arról a termékről olvasnám itt a véleményeket, amit én vettem. 040es árnyalatot választottam, tetszett a barackos-rózsaszín árnyalat, meg hogy nem matt, inkább selymesnek tűnt a fénye a dobozban. Teszter a vírushelyzet miatt érthető okokból nem volt, ha lett volna, biztos nem viszem haza. A színe ugyan valóban gyönyörű és kellően pigmentált, tartós, viszont akkora csillámok vannak benne, hogy az highlighternek is sok lenne, ráadásol mint az olcsó csillámos szemhéjpúdereknél, ennél is “mászkálnak” a csillámok az arcon. Sajnálom, mert egyébként tényleg szépen működhetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

humankind

2020. június 9.

055 árnyalat tulajdonosa vagyok, nagyon szeretem, de vigyázni kell, mert nagyon pigmentált, könnyű bohócot csinálni magunkból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 9.

katyanora

2020. március 12.

Csodás a színe, könnyű vele dolgozni és nem csillog.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Csodás a színe, könnyű vele dolgozni és nem csillog.

Hanna27

2020. február 3.

Két árnyalatban vásároltam meg, 015 és 055. Halvány rózsaszín, ami egy natúr smink készítéséhez tökéletes, természetes szép pírt ad, valamint kicsit sötétebb lilás árnyalatot, mert sok lila rúzsom van, amihez jobban mutat.
Szeretem, mert nagyon könnyű használni, hajlamos vagyok túlzásokba esni a mennyiséget illetően, de ezt a pirosítót nagyon könnyű korrigálni, pedig
nagyon jól pigmentált. Tartóssága is az árához képest jó, 5-6 órán keresztül szépen tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

dundicat

2019. november 17.

Meglepett, hogy milyen szuper ez a pirosító, hiszen nagyon olcsó. Szép a színe, viszonylag tartós es természetes hatást kelt. Simán kibír egy egész napot a munkában. Mivel olyan fehér vagyok, mint egy vámpír, azért használom, hogy kicsit egészségesebb színű legyen az arcom és erre tök jól beválik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Puszedli83

2019. szeptember 19.

A 010-es árnyalatot vettem meg,400ft volt. Nagyon szép természetes színe van, nem lehet vele túlzásba esni. Nagyon jó vétel volt, biztos fogok még venni más árnyalatban is, akár teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Ayanna

2019. szeptember 4.

Az itteni vélemények miatt szereztem be, nagyon jó kis pirosító. Nem túl pigmentált, így nehéz vele bohócarcot alkotni, de azért nem is kell 20 réteg ahhoz, hogy látszódjon. A csomagolása szép, a színek nagyon szépek, természetes hatást lehet elérni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

patrisha

2019. szeptember 4.

Első pirositom, de nagyon jo. Bementem a dmbe, eloszor essencenel neztem szét, de elfogyott, mert epp akcios volt. Aztán a trend it upnal is volt egy akcios, azt hittem valami feltuno szin, de nem, a 010-es 399 ft volt, nyilvan vettem is belőle. Még jobb is hogy ezt vettem mert ez a marka szimpatikusabb sokkal.
Első benyomásra csodaszép természetes és pigmentalt. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Első benyomásra csodaszép természetes és pigmentalt. ❤️

kisstundi99

2019. július 11.

Nekem bejött. Nagyon szép színekben kapható. Szerintem mindent tud amit egy pirosítónak kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate