Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 24.

Selymes, lágy textúrájú arcpirosító a friss és ragyogó arcbőrért.

Ár: leírásban , Eladó: palotaizs
Állapot: használt, képen látható mennyiségben, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, utána posta

Fehereszti

2022. március 27.

Én nem kedvelem ezt a márkát de erről csak szuperlatívuszokban tudok beszélni.. nem hiszem el hogy ennyi pénzért ilyen jó pirosítót találtam. Alapvetően a színe csábított oda a márka pultjához, rég óta kerestem egy babás erősebb rózsaszínes, szép selyemfényű de nem csillogós, nem csillámos pirosítót. És ez tökéletesen az amit kerestem. Ár érték arányban teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

Emma23

2022. március 16.

A 80as árnyalatot vettem meg ami egy csillogós pink szín. Kicsit barátkozni kell vele de egy idő után megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

k001

2022. január 26.

Szerintem túlságosan pigmentált, nehéz vele így dolgozni, bár lehet egy kevésbé élénk árnyalat esetén ez nem jelent problémát. A színe se illik hozzám, 30-as árnyalat van meg, de ez már nem a termék hibája. Egyébként a 30-as árnyalatról két teljesen különböző kép is van fent a webshopban, egyik rózsaszínes, másik halvány téglaszínű, de valójában a termék szerintem inkább korallpiros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Burya

2022. január 11.

Bevallom, én ezt nem pirosítóként használom, hanem szemöldökpúderként. A vöröshajúakra valamiért senki sem gondol, szemöldökpúderből/ceruzából/spirálból stb. van a szőke és barna minden létező árnyalatában, de én a rézvörös hajammal nem sokra megyek velük. A Refectocil tartós szemöldökfestékéből van ugyan vörös árnyalat, de az inkább piros, nem abban a narancsos-rezes tartományban mozog, ami nekem kéne.
Végső elkeseredésemben már a pirosítókat is megnéztem, hátha ott rábukkanok a megfelelő színre, és láss csodát, valóban! Én egy rezes színt választottam, tökéletesen illik a rézvörös hajamhoz, és mivel nagyon erősen pigmentált, ecsettel könnyen tudok vele szép ívet formázni. Ráadásul rendkívül tartós, nem maszatolódik el/kopik le a nap végére sem, ha netán megdörgölöm az arcom, akkor is a helyén marad. Vízzel nem tudom, hogy áll, se esőben, se vízparton nem teszteltem még, de az eddigi tapasztalataim alapján elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Reni666

2021. december 28.

Nagyon szép színe van , nekem a matt árnyalat van .
sokáig tartós marad ,nagyon pigmentált .
illatot nem érzek rajta .
szépen kiemeli az arcot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Nagyon szép színe van , nekem a matt árnyalat van .
sokáig tartós marad ,nagyon pigmentált .
illatot nem érzek rajta .
szépen kiemeli az arcot .

mlexa

2021. szeptember 9.

Nekem matt verzióban van meg egy mályvás árnyalat. Gyönyörű szép! Amióta kipróbáltam, csak ezt a pirosítót használom. Egyszerűen tökéletes! Hihetetlenül pigmentált, így vigyázni kell vele, mert könnyű vele túlzásba esni :) Tartós, és rengeteg ideig elég lesz a benne lévő termék. A csomagolás is szép, letisztult, és viszonylag masszív. Ennyi pénzért ez ajándék, mert a több ezer forintos pirosítókat is simán kenterbe veri. Ha valaha elfogy, már veszem is újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

nusmanna

2021. március 24.

Nem kell néznem az ár-árték arányt mert a magas árkategóriájú társaival is simán felveszi a versenyt. Kellően pigmentált és átlagosan tartós. Szép színt tudtam kiválasztani a csomagolása is műanyag, de nem az a könnyű olcsó. Az egész brand nem gagyi, tetszik a letisztultsága, az összetevők. Az ár nálam nem szompont kozmetikumoknál, de azért pozitív, hogy röhelyesen olcsó. Én úgy megörültem, hogy hatalmas késéssel felfedeztem ezt a márkát, hogy megvettem a fél polcot és a dior és a chanel termékeim már nem is érdekelnek. Lehet, hogy csak az újdonság végett, de most nagy a szerelem köztem és a márka között. Több figyelmet érdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Cynthia90

2020. október 14.

Vöröses tégla árnyalata van meg, imádom! Gyönyörűen mutat, tartós, szuper darab 😊 egy catrices egy icipicit jobban meggyőzött így többet nyúlok hozzá, de ez a number 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Szamelin

2020. október 3.

Sajnos rajtam egyáltalán nem tartós, és hatalmas csillámok vannak benne, amitől nekem nagyon gagyi hatást kelt. A színe szép barackos, ami frissen felvéve nem rossz. Ezért kap 2 *ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Provence

2020. szeptember 26.

A 040-es árnyalat van meg, gyönyörűen mutat az arcomon, csodszép fénye van, de egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate