Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Előkészíti a manikűrt, rugalmas védőréteget képez. Védi a körmöt az elszíneződéstől.

lois

2020. január 20.

Eleinte nagyon szépen működött, tetszett a diszkrét színe, gyönyörű kis körmöket varázsolt, tartós is volt, DE nagyon lassan szárad és később folyton buborékosodott, szóval csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Lina1105

2019. szeptember 11.

Még csak ismerkedünk, de jónak tűnik. Gyorsan szárad, szép természetes manikűr készíthető vele.

Up: 2 nap után elkezdett lepattogni. Hozzá tartozik, hogy egy elég ramaty fedő lakkot használtam hozzá (másnap vettem észre, hogy buborékos is lett), ezért kap még egy esélyt. Sajnálnám, mert a tartósságot leszámítva az eddigi legjobb alapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

domm

2018. október 25.

Nagyon szeretem. Magában is szoktam használni, tartós, szép egyenletes lesz tőle a köröm felülete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

lenochka

2018. október 8.

A Base & Protect Coat nagyon gyorsan szárad, táplálja a körmöket, és védelmet nyújt az elszíneződés ellen, amivel újra és újra harcolni kell. Ezenkívül a körömszintet úgy állítja be, hogy a később alkalmazott szín sokkal egyenletesebb legyen, és jobban elosztható. Az üvege jól néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

itsnotvanessza

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem, eltünteti a barázdákat, kiegyenlít mindent amit kell, valamikor hagyom csak úgy magában, magában is nagyon elegáns nőies hatást kelt:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Timmacska

2018. június 24.

Időközben kicsit megváltozott a csomagolása, most már hosszúkás üvegcsében lehet kapni, kisebb fekete kupakkal.
Magában, két rétegben használom, szerintem gyönyörűen elegáns fehérkés színt ad a körmöknek, nekem nagyon bevált, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

fmedea01

2018. május 19.

Egész jó minőségű, tartós lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Egész jó minőségű, tartós lakk.

birdy70

2018. január 16.

Tartós, jó minőségű, szép színű lakk. Több rétegben fedőlakkal komplett manikűrnek is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 16.

Luszilka

2018. január 11.

Nekem bevált, gyorsan szárad és tart is vele a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Nekem bevált, gyorsan szárad és tart is vele a lakk.

PinkPrincess

2017. december 26.

A márka fedőlakkjával együtt használom. Megfelelő, teszi a dolgát, viszonylag olcsón. A manikűröm kitart egy egész hétig lepattogás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol