Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömerősítő vékony, puha körmökre. Rugalmas védőréteget képez, mely csökkenti a víz behatolását a körmökbe.

esteianim

2020. január 24.

Néha az az érzésem, hogy kozmetikai téren is folyton olyan problémákból akarunk kilábalni, amiket igazából magunknak okoztunk. Most például arra gondolok, hogy egyetlen alkalommal elmentem én is kipróbálni a géllakkozást és hát a végeredmény az azért tetszett, de a lecsiszolás meg annyira nem. Amikor lejöttek a körmömről azok az undok kis lakk-lemezkék, akkor meg jött a botrányos kinézet. Nem is sokáig bírtam ki, hogy a kozmetikai termékek és eljárások okozta katasztrófát egy újabba kozmetikai termék vásárlásával akarjam orvosolni - értsd vettem egy ilyen körömerősítőt. Temérdek időt töltöttem a polcokat bámulva, de nem bánom, hogy ezt választottam: nemcsak az előttem szólóknak, nekem is tetszik a végeredmény, amit a körmömön látok. Szép, egyenletes felület, elegánsan visszafogott szín és ápoltság. Egyáltalán nem mindegy, hogy a kezünk milyen, de ezzel a körömlakkal bátran "elővehetjük".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

tothblancsi

2020. január 12.

Már majdnem egy egészet elhasználtam, így szerintem volt időm tesztelni a terméket. Elég súlyosan rágtam a körmöm és ez a lakk segített a leszokásban. Érezhetően megerősíti a körmöket kb. egy hét használat után. Ráadásul szerintem már eleve ápoltnak tűnik a kezem, ha ezzel festem ki a körmeimet, mert szép kis nude színe van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

tomkogy

2019. október 11.

Már nem a képen látható a csomagolása (hosszúkás hengeres üvege van), de a neve alapján gondolom, hogy ugyanez a termék, amit én is használok. És csillagos ötös! Borzasztó, szakadozós, minden irányban töredezős körmeim vannak, és ez a körömerősítő csodát tett a körmeimmel. Nem formaldehiddel, ami nálam plusz piros pont. Amikor először beszereztem magában, a leírása szerint használtam - úgyis nagyon szépen teljesített. Egy ideje már alaplakként használom, és azon túl, hogy valóban problémamentessé teszi a körmeimet, még sokkal tartósabbá is teszi a lakkjaimat!
Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

Ajánlom!

Ad-Namah

2019. augusztus 21.

3 nap után a körmöm sokkal-sokkal erősebb, most kentem másodjára át, és az eddig lemezesen törő körmöm se hajlott meg, pedig meg lehetett hajlítani a leggyengébb körmeimet, amitől megőrültem, mert azonnal letört a legrövidebb köröm is, amit sikerült növesztenem. Ezután alaplakként fogom használni, és két rétegben kitölti azt a helyet is, ahonnan a kis pikkelyes lemez letört, így nem lesz egyenletlen a réteg, amire kenem a színes lakkot. Remélem a későbbiekben is ugyanilyen hatása lesz. / Sajnálom, hogy csak a körmöt erősítette meg, a lemezes törés két körmön van jelen, és azokkal nem tudott mit kezdeni. A többi rendben van, de ezek nagyon lassan nőnek és ha elér egy bizonyos hosszt, bármilyen terhelés hatására letörnek. Megpróbálom a moyra Everlast lakkjait, ami hidratáló hatású, hátha az segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

pirospipacsocska

2019. június 30.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a DM-ben.Szerencsém volt,mert pont akciós is volt.Eddig meg vagyok elégedve vele.Szép,szolid színe van,2 rétegben kentem fel.Gyorsan is szárad.Remélem tartós is lesz. 😁Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

AnnaLAKK

2019. június 4.

Leárazva vettem kb. 500Ft-ért, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy rétegben szépen fehéríti a körömvégeimet és szép természetes fényt ad a körmeimnek. Kipróbáltam két rétegben is úgy is szép hatása van. Gyorsan szárad, szépen terül, nálam tuti befutó, ha sokáig bírni fogja a körmeimen, akkor tuti újraveszem.

Update: Majdnem 5 napig szép a körmeimen, eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Update: Majdnem 5 napig szép a körmeimen, eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Puccos

2019. február 27.

Csodás kis alaplakk, körömerősítő.Szépen fel lehet kenni, nem csíkos, tökéletesen terül a körmön.Egy rétegben is szép fedése van,egy átlátszó fedőlakk és már kész is. Gyorsan szárad, elég tartós is. Ami engem megfogott ebben a lakkban az a púderes színe. A funkcióját is,hogy körömerősítő szépen teljesíti, keményebbek, rugalmasabbak a körmeim. Imádom.Olyan szép ápoltak a körmeim,hogy ennél több nem is kell :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Andrea1992

2019. január 28.

Alpajaraton papír vékony kormeim vannak nem marad meg rajtuk a lakk egy napnál tovább ezért mindig is gellakkoztam. Észrevettem hogy alatta nagyon meggyengult így gondoltam tartok egy kis szünetet. A crystal nails koromerositojevel próbálkoztam de botrányos. Semmit nem segített. Aztán a dm-ben tenferegve meglattam ezt. Itt olvastam róla a jó ertekeleseket . Imádom. Már második alkalmon után erősebbek a kormeim nem válnak szét. A színe is nagyon szép, én két rétegben kenem fel. Abszolút ujravevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

neelad

2019. január 9.

Nagyon szeretem. Igazi ápolt köröm kinézetet ad. Olyan menyasszonyos... nekem. :) Két rétegben szoktam felkenni. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

AnnaR

2019. január 6.

Csomagolás változott, de ettől a termék nagyon jó. Én is csatlakoznék a dícsérő kommentelőkhöz. A lapjára törő körmeimet szépen rendbe rakta, alaplakknak is ezt fogom használni. Önmagában is szép, egy kellemes, púderes-rózsaszín árnyalata van. Kenni nem nehéz, száradási ideje átlagos. Egy erősebb szín nekem is megfogta a körmöm, de ez a lakk valahogy eltűntette az elszíneződést. Nem tudom, hogy csinálta, de hálás vagyok érte :D
Tényleg csodaszer és nem egy megfizethetetlen darab. Ha hozza továbbra is ezt a minőséget, leteszem mellé az örökös voksom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.