Best of Beauty 2019

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Megvédi a körömbőrt a lakkozási hibáktól, akárcsak a manikűrszalonban.

Vigye fel egyenletesen a köröm vonalában a körömágyra, hagyja megszáradni, majd lakkozza ki a körmöt a megszokott módon. Hagyja jól megszáradni a körömlakkot, majd óvatosan húzza le a védőréteget.

Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
lenizsu

2019. március 17.

Vastagabb ecsettel talán működhetne, de ez a kialakítás nem működőképes. Pedig nagyon-nagyon szuper az ötlet, és nagyon örültem volna, ha beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

zsazsa9

2018. november 3.

Soha nem veszek új terméket Krémmániás vélemények olvasása nélkül, nyilván ez az egyetlen volt, amit spontán vettem meg, és nyilván ez a leghasználhatatlanabb termék, amit valaha is próbáltam... Kicsit mérges is vagyok magamra, hogy miért nem tudtam csak rápillantani az üzletben az oldalra mobilról, hiszen akkor láttam volna az egyöntetű rossz véleményeket.

Nem szépítem, pedig általában nem szeretek leszólni termékeket, de ez valóban egy pénzkidobás. Rettenetesen pici az ecsete/aplikátora, nem is értem, hogy gondolhatták ezt praktikusnak. A körmöm csupán 3 oldalát bekenve is minden ujjamnál kétszer kellett a tubusba mártani az ecsetet, 4 oldalt bekenve garantált a 3 mártás. A száradással nekem nem volt problémám, hamar lehetett körmöt festeni utána, de a leszedés is katasztrófa. Magában még csak-csak lejön valahogy a termék, de ha már körömlakk van a felületén, akkor "elszakad" a kis nyúlós gumiréteg, és a körömlakkos részen egyszerűen nem mozdul. Túl nehéz neki szerintem a lakk, ahhoz nem elég sűrű/vastag, nem tudom.
Inkább lakkozás után egyesével javítgatom a hibákat minden egyes ujjamon, az se több idő, mint ez, mire precízen bekenem, mire megszárad, és amíg vakargatom le - sikertelenül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

SVivi

2018. január 30.

Annyira borzasztó, talán ennyire negatív értékelést nem adtam sose semminek... Láttam Instagramon hasonló terméket, gondoltam megéri rá beruházni, hiszen csodákat lehet vele tenni. Hát nem. Borzasztó nehéz felvinni, szerintem az ecsete lehetne vastagabb is, illetve leszedni még nehezebb mint a körömlakkot, ha félrement. Nem jön fel pikk-pakk hanem szét kell szinte kaparni hozzá a körömágyat. Akkor inkább melléfestek... Senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Reccha

2017. szeptember 21.

Felkentem, de utána nem tudtam leszedni, mert nem jön le egy rétegben, hanem kapargatnod kell. És ahhoz képest elég drága, ez sajnos pénzkidobás volt.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

liv17

2017. augusztus 16.

Én is úgy orultem amikor megláttam, de teljes csalódás. Nagyon vastagon kell kenni, hogy lehúzható legyen úgy meg sokáig szárad. Annyi ido alatt meg 3X kifestem a kormomet. Semmi értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Clinique

2017. július 27.

Instagramon láttam, nagyon egyszerűnek tűnt, gondoltam beszerzek én is egyet. Csatlakozom az előttem szólóhoz....inkább lassítja a lakkozást, mint segítené....nagyon vékony az ecset, minimális terméket lehet a bőrre kenni, utána keresgéled hol lehet felszedni, azt is kapargatod egész nap. Pénzkidobás..... Próbáltam vastagabb rétegben, de katasztrófa.... Inkább egy körömlakk javító tollba ruháztam utána be, azzal pikk-pakk eltüntetem a hibákat..... 2x használtam....többet nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

kornzsofi

2017. június 15.

Nehezebb leszedni a bőrről, mint a körömlakkot. Inkább nehezíti, mint egyszerűsíti a folyamatot. A bőröm kiszáradt alatta, igaz egy kézkrémezés után helyreállt, de miközben leszedtem, több helyen feltépett egy vékony csíkot a bőrből.
Drága tanulópénz, úgyhogy kicsit még kísérletezem vele, eddig kétszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol