Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

Megvédi a körömbőrt a lakkozási hibáktól, akárcsak a manikűrszalonban.

Vigye fel egyenletesen a köröm vonalában a körömágyra, hagyja megszáradni, majd lakkozza ki a körmöt a megszokott módon. Hagyja jól megszáradni a körömlakkot, majd óvatosan húzza le a védőréteget.

Ár: 599 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Liama

2021. január 28.

Borzasztó. Katasztrófa. Szörnyűség. És ezek a legjobbak, amit mondhatok róla. Felkened, nem szárad, ellenben nem jön le a bőrről! Próbálkozhatsz bármivel - ragaszkodik.
Ez egy ragasztó. Annak kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Ez egy ragasztó. Annak kiváló.

Akara

2020. április 5.

Praktikus meg minden. De nem sokkal könnyebb pontosan felvinni, mint a körömlakkot. Mondjuk én brutálisan bénán festek, ezért szoktam ezzel próbálkozni, és valamennyit segít a nagyon durva hibákon. Leszedni utána viszont nem egyszerű. Többször átmosom, dörzsölgetem, néha a bőrt is felszakítom. Ezért inkább azt mondanám, hogy akkor használd, ha este festesz körmöt, mert a nagyját le tudod még este szedni, a többi meg reggelre azért könnyebben lejön, főleg ha krémezel estére. Nagyon vastagon érdemes felvinni, úgy még leszedni is könnyebb. Nagyon meggondolom, hogy vegyek-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

bebuska94

2019. november 24.

Hát nem éppen úgy működik, ahogy azt a gyártók gondolták.. Ha felviszem vékonyan, alig látom, ha megszárad. Ha vastagon, akkor mintha nem akarna száradni. Természetesen gél lakkhoz akartam használni, mert ha az ember szivaccsal próbál színt össze mosni azt nem olyan könnyű leszedni, mint egy sima körömlakkot.. 😏 Persze használat után nem olyan egyszerű leszedni.. Egyszerűen NEHÉZ. Hiába van ráírva, hogy csak húzza le.. Hát az egész milliméteres nagyságban szakadozik fel (kaparászás után) Vagy vízzel vagy acetonos lemosóval TALÁN lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

parblek

2019. november 15.

Mégegy egypontos értékelés... Én hideg víz alá tartottam a kezem, mert szemöldök csipesszel sem tudtam leszedni. Utána is vállalhatatlan maradt a körmöm. Többet nem is kísérleteztek vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

lenochka

2019. október 18.

Szemhéjtus jellegű a csomagolása és az applikátora. Bavallom én vastagabb ecsetre számítottam, de ez praktikusabb. Könnyű a felvitele ennek a terméknek. Érdemes vastagabban kenni, úgy aztán könnyebb lehúzni. Ha túl vékonyan visszük fel, szinte rosszabb lesz a végeredmény, mintha össze vissza maszatoltuk volna a körmünk bőrét lakkal. Amennyiben sikerül vastagabban felvinni, megvárjuk míg megszárad és ezután bénázunk csak a körömlakkal, akkor viszonylag egységesen leszedhető, bár közel sem az, mint az instán látott cucc. Pár helyen ez a fehér izé ott marad és nagy kaparászás árán szedhető le. Szerintem túl macerás a használata és nem is hatékony, a fehér foltokról nem is beszélve. Szóval több gondot okozol magadnak, mintha simán leszednéd a nem megfelelő helyre kenődött lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

vadvirag919

2019. augusztus 26.

Röviden: kuka.
Hosszan: 10 perc alatt sem száradt meg. Egy db körömhöz 4x kellett újra belemártanom az ecsetet, ami hagyján, elviseltem volna, de hogy a végén úgy kellett levakarni, mert egyben b.szott lejönni az azért durva.

Nem olvastam a KM.et, akciós volt, gondoltam miért ne? Hát a fentiekért! Pedig egyébként kellemesen szoktam csalódni a márkában, de ezt most olyan mint egy félkész házifeladat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Röviden: kuka.

lenizsu

2019. március 17.

Vastagabb ecsettel talán működhetne, de ez a kialakítás nem működőképes. Pedig nagyon-nagyon szuper az ötlet, és nagyon örültem volna, ha beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

zsazsa9

2018. november 3.

Soha nem veszek új terméket Krémmániás vélemények olvasása nélkül, nyilván ez az egyetlen volt, amit spontán vettem meg, és nyilván ez a leghasználhatatlanabb termék, amit valaha is próbáltam... Kicsit mérges is vagyok magamra, hogy miért nem tudtam csak rápillantani az üzletben az oldalra mobilról, hiszen akkor láttam volna az egyöntetű rossz véleményeket.

Nem szépítem, pedig általában nem szeretek leszólni termékeket, de ez valóban egy pénzkidobás. Rettenetesen pici az ecsete/aplikátora, nem is értem, hogy gondolhatták ezt praktikusnak. A körmöm csupán 3 oldalát bekenve is minden ujjamnál kétszer kellett a tubusba mártani az ecsetet, 4 oldalt bekenve garantált a 3 mártás. A száradással nekem nem volt problémám, hamar lehetett körmöt festeni utána, de a leszedés is katasztrófa. Magában még csak-csak lejön valahogy a termék, de ha már körömlakk van a felületén, akkor "elszakad" a kis nyúlós gumiréteg, és a körömlakkos részen egyszerűen nem mozdul. Túl nehéz neki szerintem a lakk, ahhoz nem elég sűrű/vastag, nem tudom.
Inkább lakkozás után egyesével javítgatom a hibákat minden egyes ujjamon, az se több idő, mint ez, mire precízen bekenem, mire megszárad, és amíg vakargatom le - sikertelenül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

SVivi

2018. január 30.

Annyira borzasztó, talán ennyire negatív értékelést nem adtam sose semminek... Láttam Instagramon hasonló terméket, gondoltam megéri rá beruházni, hiszen csodákat lehet vele tenni. Hát nem. Borzasztó nehéz felvinni, szerintem az ecsete lehetne vastagabb is, illetve leszedni még nehezebb mint a körömlakkot, ha félrement. Nem jön fel pikk-pakk hanem szét kell szinte kaparni hozzá a körömágyat. Akkor inkább melléfestek... Senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Reccha

2017. szeptember 21.

Felkentem, de utána nem tudtam leszedni, mert nem jön le egy rétegben, hanem kapargatnod kell. És ahhoz képest elég drága, ez sajnos pénzkidobás volt.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol