Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Erősen pigmentált szemhéjkrém a felvitelt követően krémes állagúból púderessé válik. Puha applikátorának köszönhetően könnyedén felvihető, extra tartós formulája révén pedig bázisként is használható szemhéjpúder alá.

3 árnyalatban kapható

Judy1

2020. szeptember 8.

Nagyon jó! A nude színűt vettem meg, egy klassz szemhéjalap. Végre egy termék, ami nem ül be a szemhéjamon lévő redőkbe! :D Magában is tökéletesen megállja a helyét, de szemhéjpúdereket rádolgozva is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

gioia

2020. május 17.

Nekem nagyon bejött! 1500-ért egy tökéletes szemhéjalapot kap az ember. Van egy rózsaszínesebb, egy bézs és egy lilás festék. A lila magában is megállja a helyét, a másik kettő inkább alapnak jó vagy annak, aki a szemhéjon lévő erecskéket szeretné eltüntetni. Nagyon tartós, kényelmes. Ha lenne belőle több szín, annak nagyon örülnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

cattitude

2019. június 7.

a színek rettenetesen bénák, így inkább ez egy erősen színezett szemhéjalapozó. mondjuk én azért vettem, hogy ha kéne valami smink az arcomra, akkor a vonaton is kenhessek valamit a szememre, de a szín nem stimmel, valami erősebb barnás-taupés szín jobb lenne. amúgy a formula okés, kicsit lassan szárad le és tényleg tartós, de nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Emolliensek: Isododecane, Silica Dimethyl Silylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Tribehenin
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.