Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2021. augusztus 6.

Selymes-matt végeredmény az egyenletes bőrfelszínért, anti-shine hatás.

Schmecky

2021. június 6.

Hát nekem nagy csalódás. Végre találtam egy színtelen cuccot, ami lemattítja a fejem a fényvédő után, és még árban is oké, de nap végére belül a maszkom tiszta retek lett. Eddig ilyen nem volt, úgyhogy biztos hogy ez a púder a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

ecet

2021. január 7.

Az első púderem volt, de nem szerettem. Mattított ugyan, nekem csúnya és száraz volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

vivitrius

2020. november 10.

Próbaként vettem a MAC Face and Body, illetve a Nivea Cushion fölé, mert túlságosan csillogtam. Púdert szemhéjra is szoktam kenni, na ezt nem lehet, mert begyullad tőle a szemem. Az arc más részein szuperul mattít, de rendesen alá kell hidratálni, különben nagyon kihozza a száraz foltokat. Amire nekem kell, teljesen elégedett vagyok. A mennyiség is megéri szerintem. Összességében ár- érték arányban korrekt. Nyilván van jobb termék is ebben a szekcióban, de nekem megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Szeretem ezt a púdert nagyon. Jól fixál, és szép, egyenletes lesz tőle a bőröm. Én azt a kis szivacsot vagy mit kidobtam, mert csak akadályozott, és folyton telement a púderrel, ha kivettem szállt. Szóval megszabadultam a szivacstól, és úgy könnyítem meg az adagolást, hogy még csukott állapotban fejjel lefelé rázok rajta párat, aztán a doboz tetejéből ecsettel használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Darsa

2020. június 16.

Nekem tökéletesen működik. Kellőképpen mattosít, nem okoz irritációt, nem száll, nem mászkál, nem ül bele a bőrbe, kényelmes viselni. Valóban nehezen jön ki a dobozból, ez hátrány, de ennyi pénzért ez bőven elnézhető, úgy fogom fel a dolgot, három mozdulattal többe került, hogy spóroltam a termék árán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

giny96

2020. február 18.

Ár-érték arányban tök jó, de vannak ennél sokkal jobb drogériás porpúderek. Nagyon nehéz kinyerni a terméket a tégelyből, alig használok belőle de iszonyat gyorsan fogy. Mattítani mattít, de nem tart sokáig. A kis pufni benne viszont egész használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

vvivien

2019. július 10.

Kemény 99 Ft-ért vettem leárazva pár hónapja. Ez az eddigi legjobb puderem lehet hogy kicsit gyorsabban fogy mint a többi, de megéri mivel jól fixál, nem szárít és kellően mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

KlauA77

2019. június 7.

Kicsit össze-vissza száll de attól függetlenül nincs vele bajom. Számomra könnyű eldolgozni ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

SailorGitta

2019. június 4.

Teljesen megéri az árát! :)
Nem sminkelek valami ügyesen ezért a korrektor és az alapozó néh meglátszik az arcomon de amint ráteszem a púdert teljesen egyenletessé teszi a sminket! :)
Plusz az egyik nagy problémám nekem mindig az volt hogy sose találtam a bőrtípusomhoz megfelelő árnyalatú púdert. de ez még az én ssápadt bőrömhöz is illik! :D Csak ajánlani tudom! :D
igaz a végén mikor fogyóban van fel kell pattintani a tetejét de ettől független jár a max pontszám! ^^ :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Teljesen megéri az árát! :)

tthfnn

2019. március 29.

Nekem teljesen bevált. Teszi a dolgát. Miután felviszem reggel a fényvédőt és bb krémet, egy nagy pufi ecsettel felviszem. Jól le mattit, bár én igazából szeretem ha kicsit fényes az arcom :D Persze nyilván ne legyen egy diszkó gömb, de ezzel a púderrel nekem nem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.