Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 26.

Selymes-matt végeredmény az egyenletes bőrfelszínért, anti-shine hatás.

AKCIÓ!!! 400Ft Trend It Up Expert Finish Arcpúder
Ár: 400Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a terméket.

giny96

2020. február 18.

Ár-érték arányban tök jó, de vannak ennél sokkal jobb drogériás porpúderek. Nagyon nehéz kinyerni a terméket a tégelyből, alig használok belőle de iszonyat gyorsan fogy. Mattítani mattít, de nem tart sokáig. A kis pufni benne viszont egész használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

vvivien

2019. július 10.

Kemény 99 Ft-ért vettem leárazva pár hónapja. Ez az eddigi legjobb puderem lehet hogy kicsit gyorsabban fogy mint a többi, de megéri mivel jól fixál, nem szárít és kellően mattit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

KlauA77

2019. június 7.

Kicsit össze-vissza száll de attól függetlenül nincs vele bajom. Számomra könnyű eldolgozni ecsettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

SailorGitta

2019. június 4.

Teljesen megéri az árát! :)
Nem sminkelek valami ügyesen ezért a korrektor és az alapozó néh meglátszik az arcomon de amint ráteszem a púdert teljesen egyenletessé teszi a sminket! :)
Plusz az egyik nagy problémám nekem mindig az volt hogy sose találtam a bőrtípusomhoz megfelelő árnyalatú púdert. de ez még az én ssápadt bőrömhöz is illik! :D Csak ajánlani tudom! :D
igaz a végén mikor fogyóban van fel kell pattintani a tetejét de ettől független jár a max pontszám! ^^ :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Teljesen megéri az árát! :)

tthfnn

2019. március 29.

Nekem teljesen bevált. Teszi a dolgát. Miután felviszem reggel a fényvédőt és bb krémet, egy nagy pufi ecsettel felviszem. Jól le mattit, bár én igazából szeretem ha kicsit fényes az arcom :D Persze nyilván ne legyen egy diszkó gömb, de ezzel a púderrel nekem nem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

herczeghedi

2019. március 27.

Több dobozzal is elhasználtam ebből a púderből, hiszen jól mattít, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez nem elég. A terméket nagyon nehéz kinyerni a dobozból, mikor már kezdett kifogyni rendszeresen egy késsel kellett felpattintanom a tetjét és közvetlenül belemártani az ecsetet, de így rengeteg ment kárba. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a nap folyamán öszeáll az apró ráncokban, így nagyon kiemeli azokat. Jelenleg keresem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Sandrine

2019. március 17.

Szerintem jól mattít ez a termék, azonban néhány helyen néha megszárad(főleg a szaraz helyeken az arcomon) és latszodik a fehér por kicsit.Emellett szerintem nagyon nehéz kiszedni a port a tartóból, ha sikerül akkor meg minden tiszta fehér poros lesz. Inkább mást probalnek, de ha már megvan, akkor használom néha, és a fénylő részt lemattitja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

zsofc

2019. március 10.

Az adagolása borzalmas, és ha véletlenül túl sokat viszek fel, fehér réteget hagy a bőrömön. Elhasználgatom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

hedgehog

2019. január 31.

Megdöbbenve látom a jó helyezését, amit a többi krémmániástól kapott. Kipróbáltam két különböző fajta púder puff szivaccsal és két ecsettel, amiből az egyik hagyományos, a másik kabuki volt, mégsem lehet semmivel normálisan felhordani. Orrán-száján dől belőle a por, ha kell ha nem. Egyszerűen lehetetlen belőle egy minimális mennyiséget felvenni, ráadásul minden kinyitáskor jó része elvész. Mivel nem adagolható, ezért nagy fehér foltokat hagy az arcon. Már nem is tudom mióta hever a sminkfiókomban, pedig időnként megpróbálok vele kezdeni valamit. Egyszerűen rémes, használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Anita97

2019. január 27.

Olyan szintű pénzkidobás, hogy hihetetlen! Össze- vissza szóródik, foltot hagy, nem lehet fehér porréteg hagyás nélkül felvinni
Arra kap két pontot, h a Trend it up nem tesztel állatokon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Arra kap két pontot, h a Trend it up nem tesztel állatokon

Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.