Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   4,5 ml
Bőrtípus:   Normál

Optimális alap a tökéletes, egyenletes és tartós szemhéjfestéknek.

maksakat

2020. július 13.

A csillogással nekem nem volt problémám személy szerint, DE ahogy az előző kommentekből is kiderül, lehetetlen vele dolgozni. Alig bírom ujjal kiszedni a terméket, csomósodik, nem lehet eldolgozni semmivel, és a végeredmény egy darabos borzalom lesz. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

N0emi

2020. május 9.

Csak a fele tégelyt tudtam felhasználni, bár ahhoz se nyúltam túl gyakran...Gondoltam majd idővel meggyőz, de nem szerettem meg, nekem még így is túl csillogó és az állaga valami borzalom...a szemnek lőttek, mire sikerül eldolgozni. A maradék totál beszáradt, úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

kata07

2020. április 5.

Katasztrófa.Ez a termék egy nagy nulla.Sehogy sem tudom kinyerni belőle a terméket.Ha valamennyit ki is nyerek az darabos. Sajnos kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Csipetke

2020. január 22.

Hát ez valami.katasztrófa. alapban szeretem eme márkának a termékeit de ez borzalmas. Sehogy és semmivel nem lehet felvinni. Mikor próbálkozom vele akkor is ilyen kukacka lesz belőle és a szemhéjamon semmi nem marad belőle. Nem fogom elhasználni mert nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

kikoletta

2020. január 22.

Nem hittem a véleményeknek, de tényleg használhatatlan a termék. Kemény az állaga, egyszerűen semmilyen módon nem lehet felvinni, sem kézzel, sem ecsettel. Próbáltam egy picit melegíteni hátha meglágyul, és könnyebben eldolgozható lesz, de hiába. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

zaofi

2019. december 28.

Egy szenvedés használni, pláne, hogy érzékeny a szemem. Felmelegítés után valamivel jobb, de arra nincs mindig időm reggelente. Az se tetszik, hogy csillámpor van benne. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

VeghZsuzska

2019. december 16.

Katasztrófa ez a termék. Mintha gyurmát akarnék elkenni a szememen. Ha valahogy nagy nehezen sikerül felvinni, a festéket tartósabbá teszi, deee...ha nem megyek rá egy alap színnel először, nehézkes eldolgozni, egybe mosni a színeket. Rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

R3kaBarta

2019. szeptember 7.

Egyedül ujjal tudtam felvinni, de úgy is darabosan és erősen kellett. Nem lehet rá jól dolgozni, nem biztosít egyenletes alapot amin szépen lehetne dolgozni. ( gondolok itt az intenzívebb színekre vagy a satírozásra) Egyetlen dolog amiért 2csillagot adok az az, hogy nem mászik el rajta a szemhéjfesték egy napot simán kibír edzéssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

saniko0093

2019. augusztus 30.

Az állagával nem vagyok kibékülve, és nagyon nehéz vele dolgozni. Nekem csak akkor működik, ha kicsi korrektorecsettel viszem fel, és egyszerre keveset próbálok eldolgozni kis területen, apránként haladva. Ha túl sok kerül az ecsetre, egy száraz, összecsomósodott massza lesz belőle.
Nehezebb a szemhéjpúdert satírozni, és árnyalni, ha felkenem ezt az alapot, viszont a tartósságát nem vitatom, a helyén marad a szemsminkem tőle.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nem fogom újravenni.

JVica98

2019. augusztus 24.

Ez az első szemhéj alap, amit vettem, alapjáraton korrektort szoktam használni szemhéjalapként.. mindig megnézem itt az értékeléseket egy termékről, mielőtt megveszem, hát most nem tettem, gondoltam biztos jó lesz (hát persze :D) igazából nagyon szeretem ezt a márkát, de ez a termékük borzalmas.. nem lehet szépen felvinni, darabos.. sajnos ez nagyon nem jött be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate