Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   4,5 ml
Bőrtípus:   Normál

Optimális alap a tökéletes, egyenletes és tartós szemhéjfestéknek.

DittyCat

2021. szeptember 18.

Ez borzasztó. Egyáltalán nem csinál semmit, sőt, szerintem még rosszabb, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

fatime

2021. március 11.

Borzasztó. Túl kemény, nem lehet eloszlatni rendesen. Ha mégis sikerül legalább szépen megfogja a szemhéjpúdert. Szerintem sokkal előbb beszárad mint elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 11.

Adora

2020. december 6.

Ránézésre az Artdeco szemhéjalapjára hasonlít, használatában is... arra a két éve beszáradt példányra, amit a fiókom mélyén találtam nyár végén.
Túl kemény, szinte lehetetlen egyenletesen felvinni, ha egy-egy "morzsa" megáll a szemhéjamon, esélytelen eldolgozni (eddig mindig a sminklemosáskor féltettem a szemhéjamat, most a felvitel szerintem jobban megviseli). Ha az embernek rengeteg ideje van óvatosan felütögetve leheletvékony rétegekben építgetni, akkor működik, de hétköznap reggelre használhatatlan.
Az egyetlen pozitívuma az Artdeco termékével szemben, hogy nincs átható férfikölniszaga, de ez nem kárpótol sajnos.
A tartóssága nekem változó, szerintem nagyon függ attól, hogy sikerül felvinni. Volt, hogy még este is elfogadható állapotban volt a szemsminkem, máskor ugyanaz a szemfesték már dél körül csíkokba gyűlt a szemhéjamon.
Összességében nem drága termék, nem fáj nagyon a pénztárcámnak, hogy kipróbáltam, de nem lehetetlen, hogy hamarosan a kukában landol, egyszerűen túl macerás és még megbízhatatlan is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

misshkitty701

2020. november 10.

Retrenetesen nehéz vele dolgozni. Kemény, sűrű állaga van, könnyen csomósodik... De ujjbeggyel, ütögető-húzogató mozdulatokkal megoldható... Csak nem kellene, hogy ennyi munka legyen egy szemhéjbázis felapplikálásával... ennek ellenére próbálom még használgatni, de többet újra biztos nem veszem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

maksakat

2020. július 13.

A csillogással nekem nem volt problémám személy szerint, DE ahogy az előző kommentekből is kiderül, lehetetlen vele dolgozni. Alig bírom ujjal kiszedni a terméket, csomósodik, nem lehet eldolgozni semmivel, és a végeredmény egy darabos borzalom lesz. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

N0emi

2020. május 9.

Csak a fele tégelyt tudtam felhasználni, bár ahhoz se nyúltam túl gyakran...Gondoltam majd idővel meggyőz, de nem szerettem meg, nekem még így is túl csillogó és az állaga valami borzalom...a szemnek lőttek, mire sikerül eldolgozni. A maradék totál beszáradt, úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

kata07

2020. április 5.

Katasztrófa.Ez a termék egy nagy nulla.Sehogy sem tudom kinyerni belőle a terméket.Ha valamennyit ki is nyerek az darabos. Sajnos kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Csipetke

2020. január 22.

Hát ez valami.katasztrófa. alapban szeretem eme márkának a termékeit de ez borzalmas. Sehogy és semmivel nem lehet felvinni. Mikor próbálkozom vele akkor is ilyen kukacka lesz belőle és a szemhéjamon semmi nem marad belőle. Nem fogom elhasználni mert nem lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

kikoletta

2020. január 22.

Nem hittem a véleményeknek, de tényleg használhatatlan a termék. Kemény az állaga, egyszerűen semmilyen módon nem lehet felvinni, sem kézzel, sem ecsettel. Próbáltam egy picit melegíteni hátha meglágyul, és könnyebben eldolgozható lesz, de hiába. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

zaofi

2019. december 28.

Egy szenvedés használni, pláne, hogy érzékeny a szemem. Felmelegítés után valamivel jobb, de arra nincs mindig időm reggelente. Az se tetszik, hogy csillámpor van benne. Alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate