Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   2,5
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Extrém ragyogás és intenzív fedőképesség. A krémes formula könnyű felvitelt tesz lehetővé.

• Selyempor (a puha bőrért) és Acai olaj (rendkívül ápoló)
  • Kellemes vanília-kókusz-karamell aroma
  • Intenzív fedőképesség
  • Magasfényű
  • Könnyen kenhető

Rita05

2019. szeptember 5.

Az egyik legrosszabb rúzs amit valaha vettem. 20-as árnyalat van meg, a színnel pont nincs gondom, de a texturája zsíros, elmozog, nem szépen fed, foltos marad, de legalább nem tart sokáig. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. július 29.

040 - korállos-pirosas-narancsos árnyalat: A csomagolása egyszerű (a képen szebben mutat). Magasfényű lenne a finishe? Hát szerintem meg inkább matt. Erőteljesen pigmentált, érződik benne az ápolóanyag, van egy enyhe "vastagsága", nem olyan mintha semmi nem lenne a szánkon. Íztelen, szerencsére. Drogériás szinten olyan "egynek elmegy", de ha csak egy rúzsom lehetne, nem őt választanám. Viszont nagyra értékelem, hogy nincs benne piros összetevő, ezért kap egy felfelé kerekített négyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 29.

borntobe

2018. február 20.

Hát ez bűn rossz :D Egy sötétbordót és egy pirosasat szereztem be a kiárusításon, mindkettő egyenetlenül, foltosan fog, olyan, mint egy zsírkréta = pontatlan, kb Joker szájat lehet vele rajzolni, és unnnndorító zsíros érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

pixxie94

2017. október 10.

A 10-es árnyalat van meg, nagyon szeretem, világos nude szín, gyönyörűen hidratál, nagyon kényelmes viselet, és egész tartós is, érzésre olyan, mint egy ajakbalzsam, mégis van némi színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Nuss

2017. szeptember 30.

A leárazásokon egy piros színnel lettem gazdagabb. A színe szép, a csomagolása biztos, viszont a "kenőfelülete" akkora, hogy nagyon nagyon nagyon nehéz vele pontosan és precízen rúzsozni. Egyelőre annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

cserpesreka

2017. szeptember 23.

A 020-as barackos színt vettem meg, mikor megjelent. Úgy gondolom nem érte meg az árát, nagyon "mozog" az ajkakon, és hamar elveszti a színét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Akciósan szereztem be a 060-as árnyalatot egy vadulósabb színnek. Sajnos még csak kipróbálni tudtam, viszont az már ennyiből érződött, hogy nem szárít, cserébe szépen, egyenletesen pigmentált. Ajakkontúr ceruza erősen javallott hozzá, de ennyi pénzért (én alig 650-ért jutottam hozzá) kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Rivendell

2017. július 2.

Ajándékba kaptam egyet a 060-as bordóslilás árnyalatból. Sötétsége miatt ajakceruza nélkül nem egyszerű úgy felvinni, hogy a széleken is hibátlan legyen, de ilyen színekhez én amúgy is mindig használok. Egyébként jól pigmentált, és nagyon szép szín, szerintem elég fényes. Szeretem benne, hogy önmagától nem csúszkál, szóval nem az a "jaj erre állandóan oda kell figyelnem" fajta, amit én gyakran tapasztalok a fényes rúzsoknál. Persze azért a pohár szélére kicsit felkenődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

ssyakaky

2017. május 16.

legutóbbi "treat yourself" volt a 010-es árnyalat megvásárlása. annyira szép a csomagolása, hogy egyszerűen muszáj volt megvenni. szép nude-rozsaszín, elég jól fed, viszont szinte egyáltalán nem fényes, vagyis kb annyira, mint egy átlagos rúzs, semmi kiemelkedő. az illata isteni, de ez nem is annyira fontos. tartóssága is átlagos, étkezést már nem bír ki. ápolni ápol valamennyire, de azért nem hasonlítható össze egy rendes ajakápolóval. összességében tetszik, és lehet más árnyalatot is beszerzek még, mert ár-érték arányban megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Serica
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.