Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 21.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes finishű, erősen pigmentált ajakrúzs. Vanília, kókusz és karamell aromát tartalmaz. Hylauron savval ápolja az ajkakat. Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 400 Ft , Eladó: SzAgika08
Állapot: néhány alkalommal ecsettel használt, Helyszín: Enying, fizetés: személyes átvétel vagy futárszolgálattal küldöm
Trend It Up High Shine Ajakrúzs - 266
Ár: 400 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Deák tér
Black Fairy

2019. április 21.

Nagyon krémes, kényelmes viselet, a szín nagyon intenzív.
Viszont nekem még ajakkontúr mellett is csúszott le a számról, illetve a tartóssága borzasztó - óvatos ivást SEM bírja, mindent megfog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Nagyon krémes, kényelmes viselet, a szín nagyon intenzív.

ErikaErika2

2019. március 3.

Megdobbentoen jo ruzsok. Nekem ketto van, mert szinte az egesz allvany ures volt, es csak 3 kulonbozo szin maradt az. (Utolag nem csodalkozom rajta.) Ebbol egy nagyon vilagos rozsaszinu volt, a masik ketto sotetebb arnyalatu, nude szin (215 es 210). Az utobbi kettot vettem meg. Nagyon jo az allaga, kellemes viselet, szepen lehet kenni, nem szarit. Igaz, valoszinuleg ujra kell kenni, de annyi baj legyen. Nem tudom, hogy miert hivjak high shine-nak, mert inkabb matt jellegu, bar nem az az igaz matt, mert azt nem szeretem. Nagyon elegedett vagyok! Es szinte ingyen van. Hihetetlen. (Koromlakkot, szajfenyt es az arcpirt is nagyon szeretem ettol a markatol!) A, kar, hogy nem lehet tobb csillagot adni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 3.

googles

2019. február 12.

Szinte mindegyik arnyalatot meg kellett vennem a Trend it Up ruzsokbol (fenyes es matt vonalon), gyonyoru szinek vannak, nude es erosebb arnyalatok teren is.

Evvel a High Shine sorozattal egy bajom van. Megnezem majd a tobbi szint otthon, de amit ma viselek, az kifejezetten inkabb matt. Ezt nem annyira ertem. Ettol fuggetlenul szinvalasztekban teljesen az izlesem es ar-ertek aranyban verhetetlen. Nem is vonok pontot, szuper ruzsok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Repirton

2019. február 5.

Ár- érték arány szempontjából nincs vele problémám, de a tartósság hiányán csodálkoztam, nagyon sajnálom, mert a 245-ös árnyalat szép, az apró csollámok ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

racheldawes

2019. február 4.

A 250-es árnyalatban van meg, ami az egyik kedvenc rúzsom lett. A színe különleges, visszafogottabb pirosas árnyalat, némi pink beütéssel. Könnyű felvinni, nem ül bele a ráncokba, és a tartóssága is átlagon felüli. Ami még külön kiemelést igényel, hogy valóban hidratálja az ajkakat, amit én eddig elég kevés rúzsnál tapasztaltam, pedig - rúzsmániásként - ez kb. az 50. darabom, és feltöltöttebbnek tűnnek az ajkaim általa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Laramara

2019. január 11.

Egy rúzsnak elmegy, ár-érték arányban nagyon jó. Hamar újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Egy rúzsnak elmegy, ár-érték arányban nagyon jó. Hamar újra kell kenni.

browning

2019. január 7.

264 árnyalat van meg, egy kicsit rózsaszínesebb, erősebb szín. Nagyon szépen fel lehet vinni, kellemes illata van, olyan süti-jellegű, de nem erőszakos. Nem szárít, nem drága. Jól bírja egyébként, igazából idővel kicsit a fényéből és ráül a szín az ajkakra- fixálódik. Jól pigmentált, szép színek közül lehet választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Csucsi08

2018. december 11.

DM kedvencekből jutottam hozzá. Állagra nagyon kellemes, nem szárít, jól terül, csillámmentes, ami nekem plusz pont. Az illata valami csodás :)
Az egyetlen gond csak az, hogy olyan szín volt a csomagban, amit én nem tudok viselni. Számomra túl erős, sötét barnás bordós az árnyalat.
Lehet, hogy egy természetesebb árnyalattal majd próbát teszek, és majd akkor fog igazán kiforrnia véleményem a termékről.
Így kap egy 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Így kap egy 4 csillagot.

KittyLady

2018. december 3.

A 230-as árnyalat van meg, nagyon szeretem, jól pigmentál, tartós. Árban rendkivül kedvező. Más árnyalatban is kifogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

herczegno33

2018. november 10.

A 220- as pink árnyalatot vettem meg, szerintem kevèssè tartós a trend it up más termèkeihez kèpest, ezèrt kap 3-ast. Olcsó, de van ettől jobb is, ugyanebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.