Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 21.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes finishű, erősen pigmentált ajakrúzs. Vanília, kókusz és karamell aromát tartalmaz. Hylauron savval ápolja az ajkakat. Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

babszem81

2022. január 15.

220 és 246 árnyalatok voltak leárazva, így 399ft/db áron jutottam hozzájuk. Ezek már teljesen fekete, fényes, legömbölyített tartóban vannak. Erősen pigmentáltak és jó fedőképességűek. Én inkább szájfény párti vagyok, de ezekkel meg vagyok elégedve. 220-as középrózsaszínű, karamell illatú az én sárgás-barna bőrszínem mellett világosabbá, a 246-os húsrózsaszín, ami vanília illatú pedig kissé narancsossá válik felvitelkor közvetlenül a számon, alapozó nélkül. Alapban van egy kis pirosas színe az ajkaimnak, amit jól elfedő és világos színekkel palástolok. Egyáltalán nem fényes, de nem is teljesen matt. Nagyon szépen mutat, kiemeli a szám formáját és optikai tuningot is észrevettem. Jó érzés viselni. Hozza, amit ígér a leírásban. Vennék még más árnyalatokat is, ha látnám még a polcokon, mert beváltak. Még tesztelem a meglévőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

KisTigris

2021. április 23.

246-os shiny van meg. Akciósan, fél áron vettem. Barnás/bézses/narancsosnak tűnt a dm veboldalán, valójában világos rózsaszín! Felkenni nehéz, olyan, mint a fagyott zsír. Fedése nem sok. Nem erre számítottam. Egy nagy nem. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

candices

2020. október 8.

Csodálatos vibráló szín a 250-es Shiny árnyalat van meg. Elég matt rúzs, de nem szárítja agyon az ajkam, ennél fogva nem is túl tartós, de 800 ft-ért nem is a dolga. Minden árnyalatot szívesen megvenném :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Sosann

2020. július 14.

Nekem vörös és barna színekben van meg. Meg kell mondanom, nekem ez a kedvenc rúzsom eddig, amit próbáltam. Hidratáló, jól pigmentált, olcsó és nem kenődik olyan könnyen. Nem olyan csillogós, nem olajos, de nem is teljesen matt, nagyon szépen kiemeli a szájat ami ezáltal dúsabbnak hat. Nem egyszer kibírta nálam igazítgatás nélkül az egész estés "ereszd el a hajam"-at, szóval én mindenképpen csak ajánlani tudom.
A piros színt viszont minden napokra is tudom használni, ujjal nagyon szépen eltudom dolgozni úgy, hogy olyannak tűnjön mintha az én szám lenne ilyen pigmentált és még vastagabbnak is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

L1ll4

2020. július 6.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki, mert nem választottam volna. A 230 árnyalata, rajtam nem magas fényű, mint ahogy ígéri a csomagolás, inkább bársonyos. Az állaga krémes, de nem kenődik, kellemes viselet, nem szárít. Annyira tartós mint a többi ilyesmi rúzsom, az evést már nem bírja ki. Szépen kopik és könnyen javítható. Az illata és az íze nem kifejezetten jó, de nem is kelemetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Lencseee

2020. április 13.

ÁR-ÉRTÉK arányban szuper. Szép színek, nem szárít, tart annyi ideig az ajkakon, mint a drágább társai. Drogériás kedvencek közé való😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Dhewilgirl

2019. december 18.

Szép, valóságnak megfelelő szín, jó fedés, közepes tartósság jellemzi. Inni még lehet benne, de egy étkezés után azért újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

2019. november 4.

Textúrájában és finishében olyan,mint az ultra matt rúzs.Egyáltalán nem olyan fényes,mint ahogy a neve sugallja.ezt leszámítva jó kis rúzs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

mjzkvrg

2019. október 13.

A 260-as árnyalat van meg, és nagyon kellemesen csalódtam. Kicsit nehéz felkenni, de a finishe nekem tetszik. A nap folyamán néhányszor kellett újrakenni a lejött részeket, de engem nem különösebben zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Lina1105

2019. október 12.

A 230 és 250 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Szuper termék, hétköznapra tökéletes. Kellemesen krémes, tartós, szép a fénye, mindez röhejesen alacsony áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.