Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2015. október 21.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes finishű, erősen pigmentált ajakrúzs. Vanília, kókusz és karamell aromát tartalmaz. Hylauron savval ápolja az ajkakat. Dermatológiailag tesztelt.

Ár: 500 , Eladó: Andrea2511
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, Kiskunhalas, fizetés: Személyes átvétel vagy posta (előre utalással)

Sosann

2020. július 14.

Nekem vörös és barna színekben van meg. Meg kell mondanom, nekem ez a kedvenc rúzsom eddig, amit próbáltam. Hidratáló, jól pigmentált, olcsó és nem kenődik olyan könnyen. Nem olyan csillogós, nem olajos, de nem is teljesen matt, nagyon szépen kiemeli a szájat ami ezáltal dúsabbnak hat. Nem egyszer kibírta nálam igazítgatás nélkül az egész estés "ereszd el a hajam"-at, szóval én mindenképpen csak ajánlani tudom.
A piros színt viszont minden napokra is tudom használni, ujjal nagyon szépen eltudom dolgozni úgy, hogy olyannak tűnjön mintha az én szám lenne ilyen pigmentált és még vastagabbnak is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki, mert nem választottam volna. A 230 árnyalata, rajtam nem magas fényű, mint ahogy ígéri a csomagolás, inkább bársonyos. Az állaga krémes, de nem kenődik, kellemes viselet, nem szárít. Annyira tartós mint a többi ilyesmi rúzsom, az evést már nem bírja ki. Szépen kopik és könnyen javítható. Az illata és az íze nem kifejezetten jó, de nem is kelemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Lencseee

2020. április 13.

ÁR-ÉRTÉK arányban szuper. Szép színek, nem szárít, tart annyi ideig az ajkakon, mint a drágább társai. Drogériás kedvencek közé való😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Dhewilgirl

2019. december 18.

Szép, valóságnak megfelelő szín, jó fedés, közepes tartósság jellemzi. Inni még lehet benne, de egy étkezés után azért újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

2019. november 4.

Textúrájában és finishében olyan,mint az ultra matt rúzs.Egyáltalán nem olyan fényes,mint ahogy a neve sugallja.ezt leszámítva jó kis rúzs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

mjzkvrg

2019. október 13.

A 260-as árnyalat van meg, és nagyon kellemesen csalódtam. Kicsit nehéz felkenni, de a finishe nekem tetszik. A nap folyamán néhányszor kellett újrakenni a lejött részeket, de engem nem különösebben zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Lina1105

2019. október 12.

A 230 és 250 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Szuper termék, hétköznapra tökéletes. Kellemesen krémes, tartós, szép a fénye, mindez röhejesen alacsony áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

szilvia.bano

2019. szeptember 21.

230-as shiny árnyalat volt meg belőle. A színe, textúrája, finise nagyon tetszett, tartós, ár-érték arányban nagyon jó. Ugyanakkor nyár elején a táskámban tartva kicsit megolvadt, ezért itthon tartottam. Most ősszel elkezdtem újra használni, de sajnos a rúzs belül eltört, lehet, hogy azért mert már korábban egyszer megolvadt, nem tudom. Így már ki sem lehetett tekerni, ezért ki kellett dobnom. Szerettem ezt a rúzst, de másik terméknél viszont még nem tapasztaltam ilyet. De lehet, hogy csak azért történt ez, mert már korábban egyszer megolvadt. Egyébként az egyes árnyalatok textúrája is eltérhet egymástól- egy másik árnyalat, amit még próbáltam ezek közül, nekem mattabb volt, kevésbé krémes, mint ez. Éppen azért is választottam ezt, mert kellemesebb volt viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nairam

2019. augusztus 23.

Olcsó,hétköznapokra tökéletesen megfelel.A 220-as árnyalat egy világosabb rózsaszín,ezt jobban szeretem,nekem a világosabb szinek jobban állnak.
A masik a 210-es már egy jóval sötétebb hússzín,amit nekem egy kicsit szokni kell,mert nem szoktam a sötétebb nudokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Mirabylia

2019. július 9.

Kuponos akcióban vettem két kellemes, nyári színt. Egyelőre nagyon tetszik mindkettő. Krémes, kicsit fényes, megfelelő alappal jól megmarad. Egyelőre még nem teszteltem erős bevetésen (hosszú távon, evés-ivás, napfény és meleg stb.). Ha csak egy kis színt akarok a számra, akkor csak picit felütögetek a számra. Így mondjuk könnyebben lenyalogatom, ha nem figyelek. Egyelőre szeretem, bár nem tökéletes. Ár/érték arányban bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.