Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: O, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsan száradó, Hexa-3 hatóanyagot és ásványi összetevőket tartalmazó körömkiegyenlítő lakk, feltölti a köröm egyenetlenségeit és barázdáit. Óvja a körömvégeket a letöredezéstől és a körömfelszínt besárgulástól. Alapozó lakként is használható.

nikiii.*

2020. február 16.

Egy elég stresszes időszakomban szétbarmoltam a körmeimet azzal, hogy nem voltam túl gyengéd a géllakk eltávolítással. A részletekbe nem mennék bele, mindenesetre botrányosan elvékonyodtak a körmeim, gyakorlatilag egy hétig fájtak, bármihez is nyúltam hozzá. Rohantam is a drogériába valami körömerősítőért, ami segít őket rendbeszedni, amellett, hogy vállalható állapotban lesz tőle a kezem. Épp le volt árazva ez a körömlakk, gondoltam, teszek egy próbát - és milyen jól tettem! Egy rétegben használom, nagyon szépen kiegyenlíti az egyenetlenségeket, és szép, természetes fényt ad a körmöknek. Körülbelül egy hónapja használom, így bátran állítom, hogy erősít is, és mintha picit gyorsabban is nőnének a körmeim. Alapozólakknak is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Maze

2019. június 17.

Akkor vettem meg amikor a gél lakk után szükségem volt valami lakkra ami fed is és kicsit erősít is, illetve egyáltalán nem feltűnő a kezeimen. A színe nekem nagyon tetszik, két rétegben volt az igazi egyenletesebb volt a körmöm felülete, de én használtam alá köröm erősítőt. Azért vonok le 1*-ot mert sokat vártam a teljes száradásra. Nyáron a lábamra használom néha, nem egy kihívó lakk, inkább kis szép szolid én szeretem ezt benne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Szép fényes lesz a körmöm, tényleg mintha egyenletesebb lenne a felülete, de javítani nem javít a körmeimen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.