Trend It Up

Ár:   €2.45   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   €2.45
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2016-os január-februári limitált kiadás

A trend IT UP Magical Illusion Holo Nail Top Coat minden holo-lakk fannak kötelező választás. Fedőlakként használva bármilyen körömlakknak holo csillogást ad.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 60725, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Szintetikus színező anyag. (Lila)