Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Kiszerelés:   0,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Matt ajakpúder a selymes ajkakért és lágy színekért. Különleges ombré hatást érhetünk el, ha az ajakpúdert a szivacsapplikátor segítségével az ajkak közepétől a külső ajakkontúrig haladva visszük fel.

• avokádóolaj (A-,D- és E-vitaminban, valamint esszenciális zsírsavakban gazdag)
  • ápoló hatású
  • selymes végeredmény

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b5bea

2020. szeptember 20.

Leárazáson vettem 399 ft-ért. Egy erőteljes sötét lilás árnyalatot választottam. A szín különleges, a formula is. Eleinte nehéz kinyerni a színt, s egységesen felvinni sem egyszerű, hiszen porról van szó. Foltosan kopik, így állandó használatra nem tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

selmeczireka

2019. november 30.

Pénzkidobás. Fél áron vettem meg, de még így is annak tartom. Képtelenség kinyerni a kupakból a port, hosszú percek alatt sikerült egy nagyon keveset, de ajakra használhatatlan. Számomra. Annyira bepöccentem a használat során, hogy lesz ami lesz alapon, ha már megvettem azért is elhasználom címen a szemhéjamra ütögettem fel, ott elment. De többször ott sem próbálkozom vele, nem terül szépen, foltos, nyilván mert nem oda fejlesztették ki. Nah de akkor mégis hova???? Tipikus "nem értem" termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

fdorottya

2018. augusztus 24.

750 forintért gondoltam kipróbálom. Legvilágosabb színt választottam. Nekem tetszik. Szép színt ad az ajkaknak. Tartós. Nem kenődik :)! Újravevős.

Up: Még mindig imádom. Én úgy használom, hogy előtte egy kis ajakápoló majd utána rá ő. Nagyon szép végeredményt lehet vele elérni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Grafitzsiraf

2018. augusztus 24.

A képen látható 040-es árnyalatból vettem anno, hogy kipróbáljam, majd a tapasztaltak alapján a következő héten vettem még egyet! :) Tetszik a púder, mint "rúzs" alternatíva (tudom, nem a DM-től származik), élénk szín, mégsem marad rajta a csészéken a fele, ha iszol valamit, nekem bejött. Egy korábbi véleményben volt és csak megerősíteni tudom: használat előtt pár perccel érdemes ajakápolót felvinni, majd a felesleget felitatni és utána "púderezni", mert tartósabb és kellemesebb is így viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

lenizsu

2018. július 8.

Nude árnyalatban várásoltam meg. Nehéz felvinni, alig látszik, szárít, kimeli az ajkak egyenleglenségeit. Nagyon szeretem az ajakporokat, de ezt képtelen vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

henifekete

2018. május 25.

Szépek a színek, könnyű felkenni, de tényleg egyszer csak azt veszed észre, hogy kontúr van a szádon :D Egynek elmegy, de nagyon ritkán használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Diaaa

2018. április 4.

Nem szárít, maximálisan tartós...de elég nehéz felvinni, legutóbb átlátszó szájfényt kentem rá, na úgy nagyon szép lett...és levakarhatatlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

smilli

2018. március 23.

Akciósan jutottam hozzá egy szép korallos árnyalathoz. Viszont felvinni bonyolult, az összes hibát kiemeli az ajkamon, és kB 2 percig tart. És a színe se valami intenzív. Nem tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

kiru07

2018. március 19.

Nagyon szép színe van és szeretem viselni mert kellemes a szájon de szörnyen kopik és csak azt veszem észre ,hogy olyan mint ha csak kontúr lenne a számon. Macerás egy hosszabb kiruccanáshoz viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

eszteredit

2018. március 14.

Akciósan jutottam hozzá, nagyon megtetszett a színe. Egy kis trükkel jól használható szerintem. Egy hidratálós rúzsra szépen rá kell ütögetni és elég jó lesz a végeredmény, próbáljátok ki így használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.