Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, csillámló ajakrúzs változó kaméleon-pigmentekkel a metál hatásért.

Kokuszreszelek

2019. február 25.

Borzasztó! Szerencse hogy csak ajándékba kaptam és nem kellett rá kiadnom pénzt. Az applikátora szőrnyü, az állaga a szaga borzalmas, és még a tartósságáról nem is szólva ami kb addig tart mig egy mondasz vele egy mondatot és máris vagy innen vagy onnan tünt el félig. Soha többé meg ne lássam....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

PatriciaF

2019. január 29.

Nagyon szép, nagy extra, a kinézetére csak jót lehet mondani, egészen addig amíg meg nem próbálunk enni, inni, beszélni stb... nagyon rövid idő után elkezd ragacsos érzete lenni, lekopik, elmosódik, egyáltalán nem tartós. Nem igazán értem a funkcióját így, hogy ennyire nem tartós és nem komfortos érzés viselni. Ezen dolgozhattak volna kicsit többet, bár lehet, hogy akkor nem lett volna ennyire szép színe (próbáltam játszani a felkent mértékkel is, de egyáltalán nem jártam sikerrel kevesebb vagy több felkenésével, az érzet és a tartósság végeredménye sem változott). Képtelen vagyok a színe miatt kevesebb csillagot adni, mert tényleg gyönyörű, a pirosat és a rózsaszínt is megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Black Fairy

2019. január 23.

Katasztrófa...

A színe elképesztően gyönyörű, egy fényes pirosasba szerettem bele, és nagyon szép intenzív felvíve is...

És itt kezdődnek a problémák...az aplikátor...igazából nem találok rá szavakat se...mikor megláttam se tudtam rá mit mondani, csak néztem, hogy ez most komoly? Értelmezhetetlen...ki tud ezzel precízen dolgozni? Borzasztó...
A tartóssága még inkább...ha sikerült nagyjából felvinnem az ajkaimra (természetesen gondosan körbetörölgetve, hogy a felesleges terméket leszedjem az ARCOMRÓL), akkor is amint becsukom a számat/kinyitom a számat, túl bátran veszek levegőt az orromon, az egész elkenődik mindenfele...szóval újra gondos törölgetés jön...persze a sok csillám ragaszkodni fog a bőrömhöz, és úgy fogok a végén kinézni, mint akit szájba vágtak és glittert vérzik, de ez rendben van...
Egyébként ragacsos és kényelmetlen érzés az ajkakon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Katasztrófa...

Egyébként ragacsos és kényelmetlen érzés az ajkakon...

lenizsu

2018. július 8.

Ez a termék még viccnek is rossz. Az applikátora tragikus, az állaga ragacsos, felkenés után kenődik össze-vissza. Egyáltalán nem tartós és nem is szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

PinkMcFreeze

2018. március 27.

A színe valóban szép, de egy bontatlan kaptam le tegnap a polcról, mit sem sejtve, hogy az illata borzalmas lesz. Siettem haza, ezért úgy voltam vele, majd otthon kibontom jó lesz. Őszintén rotható paradicsomszaga van, egyszerűen rémes, borzalmas, szörnyű. Sajnos a kipróbálásig nem jutottam el, mert meggátolt ez a szag és inkább visszacsavartam. Hazamegyek és remélem még meglesz a blokk és visszaviszem, ha nincs akkor ide felteszem, hátha valakinek kell, mert őszintén, csak a kukába dobnám és eléggé sajnálok bármit is kidobni! Mindenkit buzdítok arra, hogy NE VEGYE MEG! És ezer bocsi attól, akinek ez bejön és csak én vagyok érzékeny, de attól még nem fogok mást gondolni. Kár, hogy nincs -1, szívem szerint, az járna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

devababa

2018. február 14.

Extra metalos ruzst kerestem es veletlenul akadtam erre ra. A 030-as arnyalatot valasztottam, azt hiszempont az ami a kepen lathato (picit rozsaszines, de van benne valami narancssargas is). A kis palcikaja, eleg nagy meretu, de engem ez egyaltalan nem zavar, mivel eleg csak a hegyevel felkenni es szetoszlatni a szint. Nagyon fenyes, nagyon metalos. Egyertelmu, hogy ragados, hiszen majdnem minden folyekony ruzs ragados allagu, pont a folyekonysagbol eredendoen. Mivel nekem kizarolag a metal feny es a szin volt a cel, ugy gondolom, hogy megerte megvenni. Nem zavar, hogy naponta tobbszor fel kell kenni. Arban megfelelo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 14.

alexandraporcelain

2018. február 4.

Hát én leárazva vettem, felbontva. Amikor otthon kibontattam azt hittem, hogy valami hibás termék, hogy ilyen bunkó applikátora van, de már látom, hogy nem, ez ilyen. Csak egy kérdés: ezt hogy engedhették ki??? Hatalmas ez az applikátor, ezt szerintem még az extrán vastag szájú hölgyek se tudják használni.

A másik: sz*r a színe, már bocsánat. Nagyon fénylik nagyon extra metálos, csak épp az alap színe egyáltalán nem pigmentált. Így mi értelme van?

És végül: mindegy lenne, ha cukorszirupot,vagy mézet kennék a számra. Elviselhetetlen ez a ragacsos érzés, pedig engem nem szokott zavarni ha ragad, de ez már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Pirkko

2017. november 15.

Leírhatatlanul rossz a szaga, és elképesztően ragacsos. A legbüdösebb sminktermék, amit valaha magamra kentem. Első használat után még adtam neki esélyt, és ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Netta97

2017. november 12.

Nagyon ragacsos és az applikátora túl nagy, nehéz vele dolgozni. A színe szép de ennyi, semmi más pozitív tulajdonsága nincsen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

sophiestic

2017. október 14.

A 020-as(rozsdás narancssárga szín arany pigmentekkel) és 030-as(rózsaszín színváltós pigmentek) árnyalatokat vettem meg. Az aplikátor elsőre elég rémisztő, de abszolút használható és kárpótol az intenzív pigmentáció. Önmagukban is nagyon szépen fednek, de különböző rúzsokra kenve más-más árnyalat érhető el. Ezáltal az ,,egyszerű" rúzsok is felturbózhatóak. Szemhéjra kenve is nagyon szép ,,wet-eye lookot" lehet elérni vele. Féláron vettem 600 forintért, de teljes áron is jó az ár-érték aránya,csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).