Trend It Up

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Selymesen-lágy, tartós szemhéjpúder metál színekben.

Kittyki

2019. június 17.

A 020-as szín van meg. Nekem túl sötét, nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

A 020-as szín van meg. Nekem túl sötét, nem szeretem.

Kremcica

2019. január 18.

Porzik, hullik, darabos. A pigmentációja közepes, de mire felapplikálom a fele a szemem alatt köt ki. Szerencsére kiárusításban vettem és már a szavideje közelében van úgyhogy nyugodt szívvel dobom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

anonimusgirl96

2018. március 1.

Szerencsére olcsón jutottam hozzá. Nem valami erős a színe és eléggé porzik, hullik. Egy halvány hétköznapi smink elkészítésére tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

TimyeK

2018. február 20.

Kiárusításon vettem meg 399 Forintért. Nagyon szép bronzos színe van, jól pigmentált, nem porol és nagyon tartós. Szépen tudok vele satírozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Anita1978

2018. január 9.

Akcios a Dmben, kiarusitas van, igy 700Ft-ert hozzajutottam a 010es enyhen lilas barnas szinhez. A zold szememhez imadom az ilyen arnyalatokat, mert jol kiemeli.Szuper pigmentalt, finom az àllaga, gyorsan es konnyen lehet hasznalni es tartos.Vizesen is kiprobalom majd. Imadom!Lehet mèg betàrazok mas szineket is mig van belole ennyiert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

PinkMcFreeze

2017. december 3.

Gyönyörű szìnekben lehet kapni az üzletekben! (: Nekem nagy kedvencem lett, mert 6-8 órán át tart a szìn a szemhéjon alap nélkül és csak picit kopik a szìne az idő elteltével. Megvan a pink, barna, fekete és a kék is! (: Imádom, hogy olyan szépen csillog (: Az első termékeim a márkától és akciósan szerezhető be. Ajánlom a csillogós szemhéjpúder kedvelőinek! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Unix

2017. november 28.

A színe nagyon tetszik és még highlighterként is lehet használni de az állaga kicsit poros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

LunaFlor

2017. október 14.

A 010-es Bronzos árnyalat van meg. Leárazva vettem, 700-750 Ft-ért, hétköznapi irodai/egyetemi sminknek, amit gyorsan magamra dobok, hogy rendezettebb és professzionálisabb legyen a külsőm, de konszolidált. Eddig még csak alap nélkül próbáltam, a kókuszolajból és sheavajból álló PomPom arckrémemet épp csak egy leheletnyi púderrel lefedve és afölé kenve ezt. Ennek a meglehetősen zsíros-olajos alapnak az ellenére is tartós, masszív, csak 6-8 óra elteltével kezd beülni a ráncokba, de még akkor is bőven vállalható. Nem pereg, nem porzik, könnyen és gyorsan felvihető szemhéj púder és úgy fest, a mennyiség örök élet plusz 10 évig elég lesz, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Black Fairy

2017. július 2.

Nekem egy bronzos árnyalat van meg, ami a 010-es számot viseli - többször ellenőriztem, hogy biztosan ez a termék az? gyanús, hogy elszámoztak valamit...

A színe csodálatos, a tartóssága hihetetlen, tíz órán keresztül kibírta rajtam alappal (félig rejtett, zsírosodásra hajlamos szemhéj, 32°C-os hőmérséklet), még lemosáskor is vállalható volt. Vizezés nélkül is remekül építhető, és csodásan pigmentált, a csillámok nem peregnek, nem gyűlnek a ráncokba, a termék nem porzik, nagyon kellemes az állaga, jó vele dolgozni.
Vizesen jóval intenzívebb, de más előnyét nem láttam felvitel közben a szárazhoz képest - a szárazat is fel tudom így építeni.

A Max Factor wild shadow pot "utódjának" (helyett) szereztem be, és messze lekörözi a MF termékét, az ára pedig sokkal kedvezőbb...Javaslom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Hannah11

2017. június 15.

A 010-es lilás színt kaptam meg.Szemhéjalappal egész nap kitart,bár a Freedom-os hasonló kiszerelésű szemhéjpúderem nekem jobban tetszik.Nem igazán metálos szerintem,de ettől függetlenül szép.Nem porzik,kevés is elég belőle,lassan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.