Trend It Up

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vonzó színek praktikus mini kiszerelésben. A N°1 Nail Polish magasfokú fedést és tartósságot ígér.

16 trendi színben kapható

Ár: 400 Ft/db , Eladó: Eby92
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: személyes átvétel Budapesten/Vácon vagy posta

canaille

2021. január 15.

Egy piros színű példányom van, kb 400 ft volt. Elég rossz minőségű lakk: nehéz szép végeredményt kreálni, borzasztóan lassan szárad és amikor lemosom kb a csuklómig piros leszek (ilyet még sosem tapasztaltam). Pfuj. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 15.

Black Fairy

2020. december 3.

280-as padlizsán szín boldog(talan) tulajdonosa vagyok.
A színe nagyon szép, egész szépen fedne, de nagyon foltos. Szinte lehetetlen egyenletesen felvinni, hiába nincs túl hosszú körmöm, a körömvégeim három véknyabb réteg után is átlátszanak...A múltkor felbosszantottam magamat, szóval jó vastag rétegeket kentem a körmömre belőle, így meg buborékosodni kezdett (nem lep meg mondjuk, de legalább lefedte a körömvégeket is). A száradási ideje még száradás segítő cseppel is katasztrófa, és két nap múlva lepattogott a körmömről.

Akármilyen szín, a befektetett munkát nem éri meg az eredmény (és a tartóssága). Két csillag, mert van egy másik színem is, amit még nem próbáltam, és bízom benne, hogy az jobb lesz ennél...(meg erős túlzásnak érzem, hogy pénzkidobásra értékeljem, nem jó, de azért nem katasztrófa, ha valaki gyakran váltogatja a körömlakkját, van ideje száradást várni és elég türelmes, hogy addig simogassa a körmeit, amíg egyenletes nem lesz a lakk, akkor kimondottan megéri - sajnos rám egyik se jellemző)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

280-as padlizsán szín boldog(talan) tulajdonosa vagyok.

njusziful

2020. szeptember 10.

802 smaragdzöld, csillogó lakk. Két rétegben nem túl vékonyan lakkozva egész jól fed. Nekem aránylag gyorsan száradt, fedőlakkal és Rdl quick dry drop s-szal nem lett párnalenyomatos sem. Gyönyörű szine van. 199 Ft volt a Dm-ben. 1 nap múlva nem pattog. Majd jelentkezek még, meddig bírja. Update: be kell vallanom, annyira ragaszkodott a körmömhöz, hogy a végén azért imádkoztam, pattanjon már meg, mert nem ment pár ruhámhoz a színe. Egy hétig bírta a kiképzést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Myheartmylife99

2020. július 13.

Nagyon cuki ez a kis kiszerelés! :)
A csillogós színek kicsit átlátszók és folyékonyak. 3 rétegben már visszaadja a színt. Nekem ez nem probléma, maga a folyamatot is szeretem, szívesen pepecselek. 3.réteg már nehezebben szárad, az első réteggel ellentétben. Más színre felkenve csillogós top coatnak is jó, főleg, ha azonos színű az alatta lévő lakkal. Nekem tartósabb, mint a double volume&shine.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Nagyon cuki ez a kis kiszerelés! :)

Mosomacko21

2020. május 24.

Számomra nagyon tartós, 2 rétegben is csodaszépen fest csak sajnos lassan szárad meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

abicicaaa

2020. május 15.

110: nagyon sotet bordo, jol fed egy retegben is, tartossaga kozepes.

250: kicsit mellenyultam a szinnel, nagyon erdekes lila. szepszep de megse en.

240: annnnnyira szep. Erdekes enyhen csillamos piros, en malnapirosnak mondanam.

026: csalodas. Egy retegben semmit nem fed, kettovel se az igazi. Legjobb kenni ala egy hasonlo barna alapszint. A kek csillamok messze nem olyan fenyesek, mint az uvegben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

110: nagyon sotet bordo, jol fed egy retegben is, tartossaga kozepes.

250: kicsit mellenyultam a szinnel, nagyon erdekes lila. szepszep de megse en.

tbanett

2020. február 19.

Leértékelve vettem egy magenta színűt 200 Ft-ért, csak úgy. És meglepődve tapasztaltam, hogy kibír rajtam 5 napot. RAJTAM! 2 rétegben fed és szép fényes. Azóta több színt is vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Lina14

2020. február 9.

2 árnyalatom is van, a 100as lilás világoskék, és a 250es lila pinkes csillámmal. a csillámos 2 réteges, de a kék 1, szépen terülnek, fényesek, ecset jó, azonban ez is büdibb a többi lakkomnál
update: megvettem a 295ös árnyalatot ami egy extrém csillámos türkiz, egy réteges, és ennek is nagyon jó az állaga, fényes, tartós
Update 2: megvettem a a 149 lakkot, ami aranznak tűnik, de semmit nem fed, legalább 4 réteg kellene ahhoz, hogy használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

superultra

2019. november 23.

A 152-es árnyalat van meg, véletlenül láttam meg, miközben lavender árnyalatot kerestem, de nem találtam és még ez áll a legközelebb hozzá a kapható lakkok közül. Attól függetlenül, hogy nem az a szín, kellemes csalódás. Tartóssága olyan, mint a She stylezone-é, megéri az árát (remélhetőleg ennek az alja már nem sürősödik be a 6ml miatt..).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Nesh

2019. augusztus 6.

A 100-as árnyalat van meg, az egy szép pasztell kék lakk. Gyorsan szárad, szép a színe, fedőlakkal kombinálva tartós. Remélem, kapható még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Mannitol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.