Trend It Up

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2019. február 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vonzó színek praktikus mini kiszerelésben. A N°1 Nail Polish magasfokú fedést és tartósságot ígér.

16 trendi színben kapható

tbanett

2020. február 19.

Leértékelve vettem egy magenta színűt 200 Ft-ért, csak úgy. És meglepődve tapasztaltam, hogy kibír rajtam 5 napot. RAJTAM! 2 rétegben fed és szép fényes. Azóta több színt is vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Lina14

2020. február 9.

2 árnyalatom is van, a 100as lilás világoskék, és a 250es lila pinkes csillámmal. a csillámos 2 réteges, de a kék 1, szépen terülnek, fényesek, ecset jó, azonban ez is büdibb a többi lakkomnál
update: megvettem a 295ös árnyalatot ami egy extrém csillámos türkiz, egy réteges, és ennek is nagyon jó az állaga, fényes, tartós
Update 2: megvettem a a 149 lakkot, ami aranznak tűnik, de semmit nem fed, legalább 4 réteg kellene ahhoz, hogy használhassam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

superultra

2019. november 23.

A 152-es árnyalat van meg, véletlenül láttam meg, miközben lavender árnyalatot kerestem, de nem találtam és még ez áll a legközelebb hozzá a kapható lakkok közül. Attól függetlenül, hogy nem az a szín, kellemes csalódás. Tartóssága olyan, mint a She stylezone-é, megéri az árát (remélhetőleg ennek az alja már nem sürősödik be a 6ml miatt..).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Nesh

2019. augusztus 6.

A 100-as árnyalat van meg, az egy szép pasztell kék lakk. Gyorsan szárad, szép a színe, fedőlakkal kombinálva tartós. Remélem, kapható még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Kittyki

2019. június 17.

280, 080-as árnyalt van meg. 2 rétegben szoktam felkenni általában. Szépen fednek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 30.

Most vásároltam, mert leakarok szokni a géllakkozásról, hogy többet kapjon levegőt a körmöm,de amíg dolgozok addig ideális a körömlakk.
És sosem volt még TIU-os cuccom, nem voltak nagy elvárásaim, valamiért sosem gondoltam, hogy ez a márka jó lehetne.
Aztán ma felkentem és nagyon sűrű,pigmentált,az ecsete is kényelmes, könnyű használni , és hamar megszárad. Kellemes csalódás.
Kíváncsi leszek a tartósságára is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Kíváncsi leszek a tartósságára is.

Destina

2019. május 9.

Szép, élénk színe van, és tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Szép, élénk színe van, és tartós is. :)

Wera12

Korcsoport: < 18
2019. március 17.

4 színben van meg. Elősször is a sárga és a fehér árnyalat egyszerűen vállalhatatlanul néz ki, de az árához viszonyítva végül is mit is vártam? A fő gondom velük hogy egyáltalán nem pigmentáltak, akár 6 rétegben is kenegethetem akkor is ki fog látszani a körmöm alóla.... a kék csillogós és a piros csillogós viszont meglepően szépek 2 rétegben igazán jól fednek, a tartósságuk persze nem valami jó de egyszeri alkalomra simán megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 17.

lizavetta

2019. január 22.

szeretem ezeket a lakkokat, nekem sokkal jobban beváltak, mint az Essence hasonló árkategóriájú lakkjai. az ecset preferencia kérdése, a tartóssága átlagos, gondolom színtől is függ. én egy élénkpirosat, egy padlizsánlilát meg egy duokróm halvány rózsaszínt birtoklok - a Sally Hansen lakkjaim közül van olyan, ami kevesebb ideig bírja. amúgy tök jó, hogy van néhány különlegesebb színű-finisű darab is köztük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

sziku

2019. január 12.

Szép a színe, de ez a mini ecset a pokolból való. Lehetetlen szépen felvinni, ha háromszor kell megmártani körmönként... És nekem rövid körmeim vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Mannitol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.