Trend It Up

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Firkaltnyul, Módosítva: 2018. július 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Nude ajakfények, fényes polimerekkel - a mindennapi ragyogó ajkakért.

5 árnyalatban kapható

Nileve

2018. augusztus 2.

Most nézem, hogy ez igen "drága" termék, ahhoz képest, hogy akciósan 200 Ft-ért jutottam hozzá. Ha nem lett volna akciós, lehet alapból sosem bukkanok rá a polcokon, de még lehet itt sem keltik fel az érdeklődésem. Mindenesetre így nagyon megérte, mert nagyon tetszik ez a rúzs. Egy kellemes kis barnás, nude színt vettem meg. Tetszik, hogy ez más, mint a többi rúzsom, mert többnyire csak mattokat használok. Szépen fénylik, de nem a "too much" kategória és a benne lévő kakaóvaj még ápolja is a számat, cseppet sem szárítja. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Lili2109

2018. július 21.

Nagyon szép, nekem a 010es van meg. Egy Matt nude rúzs fölé még jobb :) Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Firkaltnyul

2018. július 10.

A kakaóvajra emlékeztető illat azért van mert tartalmaz a termék kakaóvajat. Elkezdtem unni a matt rúzsokat így kerestem egy szájfényt aminek azért van is némi színe, hát nem erre számítottam. Ahhoz képest, hogy szájfény meglepően jól pigmentált. A kezdeti lelkesedés után választottam két sötétebb színt és meglepődtem mert a sötét színek is szépen pigmentáltak. A 050-es mintha ici-picit foltos lenne, de alig látni. Szépen kopik. Viszonylag tartós és sokáig fent marad a szín. Nekem nagyon beváltak. A 030, 040 és 050-es színeket próbáltam. A két világosabb szín nem az én világom, bár a 020-assal szemeztem kicsit azért.

Jelenleg 200ft-ra vannak leárazva a DM boltok leárazott polcain tehát aki szeretne most szaladjon érte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Dinadino

2018. április 6.

Árnyalat nevét nem tudom. Sötét színű.
Kellemes, kakaóvajas illat. Nem ragadós. Jó szín. Könnyen felkenhető. Nem olyan drága, de használtam jobb szájfényt.
Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Árnyalat nevét nem tudom. Sötét színű.
Nem újravevős.

Hatshepsut

2018. február 25.

leárazáson vettem 600 ft-ért darabját. Nem szeretem a szájfényeket, inkább a matt folyékony rúzsokat preferálom, de ez a szájfény zseniális. Nagyon krémes állaga van, nem ragacsos, erősen pigmentált és nem az a túl fényes ajakfény. Nekem nagyon tetszik. Örülök, hogy megvettem őket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.