Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Bőrtípus:   Normál

Extra fekete

• speciális High Definition kefe
  • volumennövelő
  • ápoló
  • dúsító
  • hosszabbító
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Hihetetlenül sűrű, dús és mélyfekete szempillák a vonzó pillantásért.

szisza9

2018. december 3.

én nem szeretem ezt a kefét + nekem csomósra is szárad 1mp-en belül a pilláimon. kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Dea

2018. május 11.

Update: Sajnálom,hogy nem lehet kapni,nagyon szerettem :(

Nekem bejött eddig ez a szempillaspriál, szépen szétválasztja a pilláimat, emiatt gyönyörű pillákat csinál,lemosni is nagyon könnyű,ha nem vonták volna ki,még lehet újra is vettem volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Update: Sajnálom,hogy nem lehet kapni,nagyon szerettem :(

tonic

2017. december 24.

Nekem is bejött, holott amúgy vízállót kell használnom egyébként: nyáron izzadás,meleg, ősszel-télen könnyezik a szemem ezerrel a hidegtől és széltől, a szempillám pedig nem mondható a legdúsabb.leghosszabb típusnak jóindulattal sem, szóval mindezekkel együtt is egészen elégedett vagyok vele, szép fekete,egész hosszú pillákat csinált és le sem folyt rólam (persze ez a hidegnek köszönhető), egész tartós is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2017. november 23.

Nekem tetszik a lentiekkel ellentétben ez a spirál, szépenszélén választja szét a pilláimat, nem visz fel sokat, de az fekete és gyorsan szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 23.

dindori

2017. október 11.

Nagyon megleptek az itteni vélemények, semmilyen negatív dolgot nem tapasztaltam ennél a spirálnál. Annak ellenére,hogy a kefe szálai ritkásak, mégsem tapasztja össze a pilláimat. Nekem szépen dúsított és hosszított, a festék mennyisége tényleg elsőre kevésnek tűnhet, de szépen tudtam felvinni második réteget is. Nem tudom,hogy én fogtam-e ki egy szuper darabot, vagy a többieké volt romlott/bontott stb, de nekem bejött. Nem életem spirálja, nem csinál drámai pillákat, de hétköznapokra nekem megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Angelless

2017. október 10.

Általában az a baj a spirálokkal, hogy túk sok festéket vesz fel mikor kihúzzuk, na ez ennél pont fordítva van.
Átkenem a pillákat egyszer, itt-ott lehet látni, hogy történt velük valami.
Aztán átváltottam az egyik Rimmel szempillaspirálra a másik szememen és akkora volt a különbség, hogy meg is bántam, hogy kipróbáltam a Trend it Up spiráljait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Átkenem a pillákat egyszer, itt-ott lehet látni, hogy történt velük valami.

szybylla

2017. szeptember 25.

Nagyon nem begyere ez a termék. Valahogy egyáltalán nem tudtam felvinni normálisan a festéket a szememre. Ez ugyan fekete, és a szempillám is szép fekete lesz tőle, de olyan kicsi és ritka a keféje, hogy egyszerűen nem fogja be a teljes szempillámat. Nagyon gyorsan megszárad, így ha esetleg második réteget szeretnék felvinni akkor kb tépi a pilláimat. Nem nyert meg ez a termék sajnos ára ide vagy oda (799 Ft).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Berberis

2017. április 29.

Váratlanul bukkantam a szép, új Trend It Up állványra a dm-ben. Annyira friss volt, nem bírtam ki, hogy ne hozzak el valamit kipróbálásra és végül emellett, és a töredezés elleni alaplakk mellett döntöttem. Először is nagyon tetszik, hogy minden spirálhoz van kitéve mintafej, így mindenki megvizsgálhatja vásárlás előtt, hogy az ízlésének megfelelő-e a fej kialakítása, és elkerülhető a kibontogatás. Nekem ez a változat tetszett meg, nagy reményekkel hoztam haza, majd hatalmasat csalódtam. Nagyon száraz a festék, ennek ellenére szörnyen tapaszt és teleszórja a pilláimat kis festékgöböcskékkel. Hosszabbítani és göndöríteni tud ugyan, de ez mit sem ér, ha közben gusztustalanul néz ki a festék a szempillákon. Kétszer próbálkoztam vele, mindkétszer lemosás lett a vége. Most pedig kidobom, nehogy még egy reggelemet elrontsam egy reménykedő próbálkozással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate