Trend It Up

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lágy, pasztell színű körömlakk a porcelán hatásért.

4 árnyalatban kapható

lavidaesbella

2020. október 30.

A 903-as az egyik favoritom, nagyon szép púder rózsaszín. Alapozó lakk után 2 réteg szépen fed, 4-5 napig tart. Egyetlen hátránya hogy nehezen beszerezhető (az utóbbi időben készlethiányos volt több dm üzletben is)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Audrey80

2019. január 31.

Csíkoz, folyik és híg is, bár két rétegen elég szépen fed a világoskék árnyalat, a pamacsecsettel elég nehéz bánni, nagyon bumszli, emiatt sok takarítást igényel. Tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

redrick

2018. június 17.

30-as árnyalat, szemrevaló, hirtelen felindulásból befektettem azt a kétszáz forintot, amennyiért kedvezményesen kiárusítják a dm-ben. Egy-két rétegben katasztrófa; csíkoz, halovány, szenvedős, ha valakinek van türelme három körhöz, megkapja a kívánt egységes fedést és színeredményt, valamint így kimondottan tartós. Viszonylag gyorsan szárad, egyelőre három csillagot kiérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

monique001

2018. január 25.

Borzalmasan csíkoz. Próbáltam higítani de még mindig. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 25.

Borzalmasan csíkoz. Próbáltam higítani de még mindig. Kuka.

alexandraporcelain

2017. december 13.

040-es árnyalat.
Gyönyörű szín, imádom. DE: nem lehet szépen felkenni, mert nagyon csíkoz, ezért minimum három rétegben kell felvinni. Alaplakkal és fedőlakkal se bír ki 3 napnál többet, ráadásul folyamatosan berepedezik. Ezért ez csalódás nekem, ettől függetlenül szeretem ezt a színt, ezért használom, de mindig felbosszant. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

040-es árnyalat.

takacsdalma98

2017. november 29.

nekem sajnos csalódás...igaz fedőlakk nélkül használtam 2 rétegben de 2 nap alatt nagyon csúnyán lepattogott a vége pedig nincs hosszú körmöm :/
ami még zavaró hogy nem lehet csíkmentesen felkenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

ami még zavaró hogy nem lehet csíkmentesen felkenni

dorottya96

2017. november 7.

Csodás ez a 020-as rózsaszín árnyalat. 1 hetet simán kibír úgy, hogy még fényes is marad. Na meg még hamar is szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

tsolya

2017. október 15.

Nekem is a rózsaszínes árnyalatban van meg. Gyönyörű babarózsaszín színe van, leginkább emiatt vettem meg. Két rétegben használtam, fedőlakkal. 5 nap után mostam le, és egész szépen kibírta ezt az intervallumot. A vége kezdett picit lepattogni, de egyáltalán nem volt feltűnő. Kicsit nehezebben száradt meg, de összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

abernadett

2017. szeptember 15.

A rozsaszin 020 talan arnyalatot hasznalom, nagyon szeretem!!! 2 retegben siman kitart 5-6 napig, maxa vege kezd finoman kopni, de oda vagyok erteeeeeee <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140

Az ázsiai porcelánvirág olajos kivonata. Gyulladáscsökkentő, a hagyományos ázsiai orvoslás bőrirritációk gyógyítására használta. A fahéj-illatú virág kivonata fitoszterolokat, flavonokat és terpéneket tartalmaz.