Trend It Up

Ár:   €4.95   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 10.

Ár:   €4.95

Krémes, természetes hatású pirosító stift kiszerelésben.

Terkabarka

2019. október 7.

Update:
beszereztem a világosabb színt is. Nehezen szántam rá magam, mert alkaron nézve jóval világosabb volt, mint a bőröm. Arcon viszont nagyon jó, már-már többször használom, mint a sötétebb színt. Megérte ezt is beszerezni. Néhány helyen még mostanában is láttam, vigyétek :)

2019-07-10:
Én is akciósan (800 Ft-ért) vettem, sajnos kifutó termék. Nálunk az egyik DM-ben még csak mostanában tették ki az akciósak közé, előtte bárhol kerestem, nem láttam (kicsit későn kapcsoltam, hogy nekem ilyen kell)
A sötétebbik színt vettem, nekem tökéletes a médium bőrömön. Könnyen kezelhető és tartós, ennyi pénzért meg ajándék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Update:

2019-07-10:

katdly

2019. augusztus 11.

Ez az első stiftes pirosítóm, és nagyon elégedett vagyok vele! A 010 árnyalat van meg, ez egy diszkrét, barackos szín. Könnyű eldolgozni, nem kelt tolakodó benyomást, és elég tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Judy1

2019. augusztus 4.

Nyáron valahogy nem maradnak meg a por állagú pirosítók az arcomon, így gondoltam kipróbálok egy stifteset. Imádom. :) Sokkal könnyebb eldolgozni, mint gondoltam volna, szerintem beauty blenderrel a legkönnyebb. Nagyon természetes, nem csillog, de egészséges fényt ad az arcnak. Tartós, órákig látom az arcomon.
Sajnos kifut.... :( Miért nem találtam rá hamarabb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Sajnos kifut.... :( Miért nem találtam rá hamarabb?

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. június 22.

Először a sötétebbik árnyalatot vettem meg, de sajnos az szörnyen áll nekem. Pár napja megláttam a DM-ben az akciós termékek között a barackos színűt 800 Ft-ért. Nagyon szépen és gyorsan el lehet dolgozni kézzel, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 22.

audreymm

2019. május 20.

Mindkét árnyalat megvan. A 010-es vilagosabbat egyfajta "blush" alapkent szoktam hasznalni, arra egyszeruen tokeletes (es utana fel lehet turbozni egy kis rose gold, csillamosabb jellegu por allagu pirositoval). De magaban is mukodik mindketto, teljesen termeszetes, lagy hatasuak. Jo aron kapunk egy jo termeket, nem veletlen vettem meg mindket arnyalatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Babsszi

2019. május 10.

010-es barackos árnyalatban van meg, ami igazán szépen illik a hófehér bőrömhöz. Nagyon üde és friss orcákat eredményez. Könnyen felütögethető ujjal, szépen mutat, egész tartós. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

skin

2019. május 8.

Diszkrét kis pírt varázsol az orcákra és tartós is.Kicsit többet kell vele dolgozni ,hogy szép legyen és ne pacás hatású. Az mindenképpen mellette szól,hogy táskabarát. Aki szereti a krémes pirosítókat annak tényleg ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Anheszenamon

2019. április 4.

Limitált kollekciós darab, nekem a 020-as színben van meg. A 010 számomra túl világos és narancsos volt, de ez csodás rózsás árnyalatú. Az ujjammal szoktam felütögetni, így nagyon természetes hatás érhető el vele. Elég tartós is, délelőtt tettem fel, és nap végén is látható volt, nem tűnt el. Azt hiszem nyáron is jó szolgálatot fog tenni. 1.699 Ft és teljesen megéri az árát. Ismét egy jó kis termék a Trend it up márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.