Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Az uralkodóházak nemes stílusa inspirálta.
  • Visszafogott nude árnyalatok csillámló hatással.
  • Gyorsan száradó formula, intenzív színfedés.
  • Széles ecsettel a könnyű és gyors felvitelért.

Honeyhair

2021. március 5.

Három árnyalatot is vettem ebből a sorozatból (020, 030 és 040), mert szerintem gyönyörűek. Már az alapszínük is szép, de mindegyik kapott egy kis irizáló csillogást is, ami még különlegesebbé teszi ezeket a nude színeket (tényleg olyan királynőiek). Ennyi dicséret után furcsán hangzik, de felkenve azért volt egy kis meglepetés. A 020-as szín ugyanis, amelyik az üvegben bőrszínű, lilás-rózsaszínes csillogással, a körmön teljesen rózsaszín. Nem azt mondom, hogy csúnya, de ha rózsaszín lakkot akartam volna, azt vettem volna. A 040-es - ami egy tojáshéjszín, enyhe barackos fénnyel - azért szerencsére már tartja magát uralkodói ígéretéhez, ugyanazt a szép színt hozza a körmön is, mint az üvegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Antioxidánsok: Benzoguanamine, Tocopherol
Hidratálók: Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.