Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2019. május 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Intenzíven ápoló olaj az igénybevett körmökre.

vkata96

2018. szeptember 8.

Nagy kedvencem volt, de egy ideje már nem látom a polcokon. Isteni illata volt, és nagyon sokáig tartott, pedig nagyon sűrűn használtam. Mindig a táskámban volt, főleg télen volt hasznos, amikor egy gyors kézkrémezés se puhította fel a kiszáradt körömágyaim. A körmöm minőségén nem javított, bár nem hiszem hogy feladata lenne. A kiszerelése is nagyon szép, elegáns. Mivel már nem találtam belőle, a P2 körömápoló olaját vettem helyette, de ezt nagyon hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Vajdus23

2018. április 30.

Az illata nagyon kellemes, hamar beszívódik, és csodát művel a géllakk okozta gyenge, letört körmökkel. Pár nap alatt szemmel látható a változás, sokkal erősebbek lettek tőle a körmeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

annabee

2018. április 3.

A DM-ben találtam leárazva 528 Ft-ért. Mivel nagyon száraz a bőröm és nagy hidegek is voltak, kezdett kiszálkásodni a bőr a körmök körül. Így aztán megvettem, hogy elejét vegyem a problémának. Mivel az üvegen feltüntetett használati útmutatón úgy írja, hogy a körömre és körömágyra kell felvinni, nem ért nagy meglepetés amikor otthon, kicsavartam és beleszagoltam. Szagra/illatra kinek melyik megnevezés felel meg, nekem a sárgabarack mag olajra egy kis kalciumos körömlakkal keverve, emlékeztet. De ez az illatkavalkád még messze van attól, hogy megugrassza a gyomromat. Gyorsa felszívódik, puhít, megszüntette a szálkásodást és a pirosságot. Csak azért kap 4 csillagot, mert más gyártótól még nem használtam hasonló terméket és nincs referenciám. A szükség, eredményezte a vásárlást, a termék pedig megtette hatását. Szépen begyógyult a körömágyam és környéke.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

anna22

2018. március 11.

Ppfhujj, gyerekek! Én még teljes áron vettem, pár nappal az akció előtt...... -.-" Igaz sürgősen kellett.
BORZALMAS BÜDÖS. Erre nincs jobb kifejezés. Utálom. Átlagosan hidratál, a körmömet nekem sajnos nem erősíti, csak a bőrszálkák ellen veszi fel a küzdelmet, ez is valami, igaz. Azt szeretem, ha jó vagy semleges az illata az ilyeneknek ÉS a körmömet is erősíti.... Biztos, hogy nem veszem újra, de nem baj, legalább még próbálgathatok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

zita.herkovics

2018. február 22.

Hát, furcsa egy termék ez. Először is: Nem szagoltam meg a megvétel előtt, na. Nem bontogatunk semmit sem, elv, én is így keresek mindent, ...ami egyszer ki volt bontva, annak csökken a szav.ideje, stb. Tehát, szépen megvettem, ügyesen hazajöttem vele. Kibontottam. Beleszagoltam. Mint, ahogyan mindenbe, tudnom kell az illatát MINDENNEK. És akkor bumm: Valami ordenáré almaecet szag, meg rothadó szobanövény, pfej. Gondoltam, sebaj, úgyis elillan, meg hát ez mégiscsak olajos cucc, bizti segít a bőrömnek. Úgy is lett. És hozzá kell tennem, A FURA SZAG FELKENÉSKOR ELTŰNT. Helyette a Parfum/Fragrance lépett elő, ami enyhe mű-barack illat, meg valami körömlakkhoz hasonló szag. Szóval összességében elégedett vagyok, azt a 399,-et simán megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

szevin007

2017. november 7.

Számomra egy kellemes csalódás ez a termék. A repedezett, nagyon száraz bőrt a körmeim körül remekül ápolja. Az illata is tetszik. Olcsó és nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

CeCeDrake

2017. október 9.

Körömápoló olaj kellett SOS, de már bánom, hogy sajnáltam az időt és nem a fodrászkellékesnél vettem Moyrát. Semmi extra. Rémes a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Noncs

2017. július 5.

A körömágybőrt és a körmöket szépen hidratálja, remélem hosszabb távon erősít is valamennyit. Jó termék, de ezt a cefreszagot nem tudom hova tenni. Emiatt én sem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Zsinka

2017. június 8.

Jó kis szer de az illata tényleg förtelmes. Tuti nem veszem újra emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Jó kis szer de az illata tényleg förtelmes. Tuti nem veszem újra emiatt.

lovecreams

2017. május 25.

Nagyon ki szokott száradni a körömbőröm, akármivel kentem, nem használt semmi:( Ennek az olajnak nagyon mű az illata, rendesen rosszul vagyok tőle, de tényleg gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Összességében megérte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).